Všechny vaše výtvory posílejte na mail us5mylove2@gmail.com

Říjen 2009

Moc se omlouvám

31. října 2009 v 14:40 | Terry Richie |  Moje keci
Ahoj lidičky,
moc se omlouvám,že tu nic nepřibývá a mozna asi tyden nic nepřibyde. Jsem na týden mimo Prahu a nedostanu se na internet. Hned jak se vrátím tak to napravím! To slibuju! Mám vás moc ráda a taky se omlouvám mým SB. Jakmile budu moct tak budu obíhat. Pac a Pusu Terry Richie


3. SB =)

28. října 2009 v 16:25 | Terry Richie
Tak a máme tu třetí SB:


Sice není o US5 ale me se líbi, doufám ze se bude lívit i vám.

Cayce - new profil photo

28. října 2009 v 15:28 | Terry Richie |  Cayce Clayton
Právě jsem byla na myspace a všila jsem si, že si Cayce změnil profilovou fotku.
A tady je:

zdroj: myspace.com

Nový Chrisův song?

28. října 2009 v 15:26 | Terry Richie |  ex-Chris Watrin
Na oficiální foru US5 jsem projížděla různé rubrika a zastavila se u Chrise. Od včerejška se tam řeší jeho nová písnička. Pomocí mojí němčiny a googlu překladače jsem se prokousala k výsledku. Prý je to písnička stará pár měsíců, cca se nahrávala červen/červenec. Není to potvrzené , jen se to řeší na fóru US5. Chris zpívá refrém a teď už k videu.zdroj: us5-fanstation.eu/vB/, us5czechsite.ic.cz (Marky)

Happy Birthday!

28. října 2009 v 15:07 | Terry Richie |  New member - Jayson Pena
Ano, dneska slaví svoje 19. narozeniny nový člen skupiny Jayson Pena. A já mu za sebe a Ilu přeju všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a úspěchů v životě a ve skupině.
zdroj: us5czechsite.ic.cz

Nové (de) Bravo

28. října 2009 v 15:02 | Terry Richie |  Z časopisů
V novém německém Bravu tentokrát najdete rozhovor s Jaysonem.zdroj: us5site.de, us5czechsite.ic.cz

Cayce a Candy Corn xD

28. října 2009 v 14:59 | Terry Richie |  Cayce Clayton
Cayce napsal na twitter a dal tam i fotku xD. Vypadá tam úžasně xD

Před 1 hodinou:
"Koupil jsem si nějaké Candy Corn! Tohle je oficiálně moje čtvrtá Halloweenská sezóna! :) Podívejte se na fotku níže!zdroj: us5czechsite.ic.cz

4 new photos

27. října 2009 v 21:46 | TerryRichie |  US5 fotky
zdroj: checkmyclip.de, us5czechsite.ic.cz


Vince with his new management

27. října 2009 v 21:38 | TerryRichie |  ex-Vincent Thomas
Na internetu se objevila fotka Vincenta s jeho novými manažery Rickem Altmannem & Philippem Hallenbergerem.zdroj: us5.ucoz.ru, us5czechsite.ic.cz

Další Jaysonovo video

27. října 2009 v 21:30 | TerryRichie |  New member - Jayson Pena
zdroj: youtube.com, us5czechsite.ic.cz

Videomessage from Jayson

27. října 2009 v 21:27 | TerryRichie |  New member - Jayson Pena
Další video zpráva od Jaysona. I nám tam ukazuje jak zpívá :)
zdroj: youtube.com, us5czechsite.ic.cz

Twitter (Cayce a Richie)

27. října 2009 v 21:24 | TerryRichie |  Cayce Clayton
Cayce na twitteru vyhlásil nejlepších 5 převleků na halloween...


Richie
Šílené! Ztratil jsem můj IPhone v New Yorku!...Boo! Nemohl jsem být dva dny na Twitteru, Halloweeen je za rohem! Jsem nadšený!
před 21 hodinami

Sedím v pokoji, čekám na Maika, abych se mohl dostat zpět na letiště....
před 21 hodinami

Miluji McDonalds! Big Mac's, WOHOOO! :O
před 21 hodinami
Tááák hladový! Jídlo v Nature Valley Oats 'N zlato!
před 19 hodinami

....křupavé granola Bar ;)
před 19 hodinami

HALLOWEEEEN!
před 19 hodinami

Wow, stále sleduji televizi a už je čas jít spát! Doboru noc všem!
před 9 hodinami
zdroj: us5czechsite.ic.cz

Štěstí nebo jen náhoda?! 9. díl

27. října 2009 v 21:12 | Terry Richie |  Štestí nebo jen náhoda?! I.
9. díl
…Richie. Stál tam a díval se na mě. Jeho výraz mluvil za vše! "Aha, tak to vás nebudu rušit!" řekl a odešel. "Richie, počkej!" utíkala jsem za ním. "Richie!" ani se neotočil a vyšel z domu. Na ulici jsem ho doběhla. "Richie, stůj!" řekla jsem a chytla jsem ho za ruku. Vytrhl se mi. "Co chceš! Otoč se a jdi zpátky za Chrisem!" řekl. To bolelo! "Proč za Chrisem?! Já chodím s tebou, tak se tě ptám, co ti je?" řekla jsem. "Co mi je? Ty se ještě ptáš? Právě jsem tě viděl, jak se líbáš a objímáš s Chrisem! A ty se ptáš, co mi je?" vyjel na mě. "Já se s Chrisem nelíbala!" oponovala jsem. "To určitě! Já nejsem slepej! Jak dlouho?" ptal se. "Jak dlouho co?" nechápala jsem. "Jak dlouho to tajíte?" ptal se. "Co tajíme? Richie, já to nechápu!" skoro jsem to na něj zakřičela. "Nelži mi! Co s ním máš?" křičel na mě. To už vyšli před dům kluci a Krista. "Já s Chrisem nic NEMÁM! Tobě bych nelhala!" křičeli jsme na sebe jako manželé. "To určitě! A to ti mám věřit?" řekl mi. "Richie, věř mi! Chris je můj BRATR!" vykřikla jsem. Při tý větě se všichni u dveří otočili na Chrise. Ten kývl na souhlas. "Terry, proč mi lžeš?!" zeptal se mě. "Richie, já ti vážně nelžu!" řekla jsem se slzama v očích. "Ale je vidět, že mi nevěříš! Tak to tu ztrácím čas a energii. Sbohem!" řekla jsem. Otočila jsem se a s brekem jsem odešla. Došla jsem k Richieho domu. Vešla jsem dovnitř a šla rovnou do ložnice. Vzala jsem svůj kufr a začala si balit věci. Když jsem sbaleno, zavolala jsem taxíka a jela na letiště. Nasedla jsem do letadla a letěla směr Praha - Ruzyně. Asi v polovině letu mi přišla SMS. Byla od Chrise. "TERRY, KDE JSI? VŠUDE TĚ HLEDÁME! TO CO SE STALO JE MI LÍTO! RICHIE BYL PŘEHNANĚ ŽÁRLIVEJ, ALE ON SE SROVNÁ! UVIDÍŠ! PROSÍM ODEPIŠ, CHRIS" Přemýšlela jsem, co mu napíšu a jestli mu vůbec napíšu. "Ale co! Napíšu mu!" řekla jsem si. "AHOJ CHRISI! LETÍM DOMŮ! RICHIEHO NEOMLOUVEJ, NEMÁ TO CENU. KDYŽ MI NEVĚŘÍ, TAK AŤ SI DĚLÁ, CO CHCE. RODIČŮM TO NĚJAK VYSVĚTLÍM, ALE NE HNED! RODIČŮM, KLUKŮM A KRISTĚ SE OMLOUVÁM, ALE NIC JINÝHO JSEM NEMOHLA UDĚLAT. TERRY" a odeslala jsem to. Okamžitě mi přišla odpověď. "JAK LETÍŠ?! TO JAKO DO ČR? CHRIS" "ANO, DO ČR! NEBOJ, BUDU V POŘÁDKU! HLAVNĚ, PROSÍM, NEŘÍKEJ RICHIEMU, KDE JSEM. NĚJAKOU DOBU HO NECHCI VIDĚT. POTŘEBUJU SE DÁT DO POŘÁDKU A TOHLE BYLO JEDINÝ VÝCHODISKO! TERRY" napsala jsem. "SLIBUJU. ASI VÍM JAK TI JE! ALE BUDU TI VOLAT! MÁM TĚ RÁD, SESTŘIČKO. CHRIS" přišla odpověď. "DÍKY! MÁM TĚ TAKY RÁDA, BRATŘÍČKU!" odepsala jsem a vypla jsem telefon. Asi za hodinu jsme přistály. Bylo přibližně deset večer a tak jsem šla na autobusovou zastávku. Autobus měl jet až za 45 minut, tak jsem si sedla na lavičku a čekala. Zapla jsem si telefon a hned se mi tam objevilo asi 10 zmeškaných hovorů. Dva byly od Chrise a zbytek od Richieho. Co mi chce? On mi musí pořád ubližovat.

U RICHIEHO

"Proč mi lže?" říkal jsem si pořád dokola. Vešel jsem ke Kristě domů. Sedl jsem si do obýváku na gauč a přemýšlel. "Richie, můžeš mi vysvětlit, co to do tebe vjelo?" vyjel po mě Chris, když přišel z venku. "Co je tobě do toho? Radši na mě ani nemluv!" zařval jsem na něj. "Já ti nic neudělal, tak na mě laskavě neřvi!" řekl mi Chris. "Ty jsi mi nic neudělal? Co jsem viděl, tak jsi líbal mojí holku!" proč mi k sakru všichni lžou?! "Ale Richie! Já Terry dal jen pusu! Protože je moje sestra!" Co? To, že jsou sourozenci mi tvrdila už Terry! Ne to není pravda!!! "Jak může být tvoje sestra, když je z Česka!" zeptal jsem se. "Protože je adoptovaná!!!" ozval se pan Watrin. Takže mi nelhali. "Já jsem vůl!!!!" řekl jsem svou myšlenku nahlas. "Jo, to teda jsi!" řekli kluci. "Chrisi, promiň, že jsem na tebe řval!" omlouval jsem se mu. "Mě se neomlouvej! Měl by ses omluvit Terry, ale na to už je pozdě!" řekl Chris. "Jak to myslíš?!" Jak pozdě? Snad neodešla?! "No, myslím to tak že je pryč!" řekl Chris. "Cože? To ne! A kde je?" začínal jsem být dost zoufalej. "To ti neřeknu, protože to sám nevím!" řekl. Já jsem fakt idiot, ona nelhala a já jí nevěřil. Zvedl jsem se a odešel. Šel jsem domů. Když jsem vešel, jako by mi chyběl kus mě samotného. Přišel jsem do ložnice a rozhlédl se. Skříň byla otevřená, nebyly tam její věci a kufr byl taky pryč. Kam mohla jít?! Co jsem to udělal. Byl jsem vážně na dně. Jak jsem jí mohl nevěřit. Holce, kterou miluju. Neměl jsem dělat unáhlený závěry. Vzal jsem mobil a zkoušel jí volat, ale nic. Zkusil jsem to pak ještě několikrát. Doufal jsem, že si mobil zapne. Ale ne. Lehl jsem si na postel a brečel. Ano, brečel. Ty slzy nešly zastavit. Ani jsem je zastavit nechtěl. Pak jsem usnul.

Pokračování příště! Doufám, že se vám povídka líbi!
By me.


Povídky

26. října 2009 v 1:07 | Terry Richie |  Moje keci
Ahojky všichni, kdo navštěvujete můj blog! Chtela bych jen říct, že jestli píšete povídku, tak mi jí můžete poslat na blogový mail us5mylove@seznam.cz a já ho zveřejním. Tedy záleží práve na vás jestli jí budete chtít poslat!

Vaše TerryRichie

Televizní kanál o US5

26. října 2009 v 0:53 | Terry Richie |  Novinky
Na internetu se objevil první televizní kanál o US5!!!


zdroj: us5czechsite.ic.cz

US5 Acapella - Anytime a Loving you

26. října 2009 v 0:52 | Terry Richie |  US5 videjka
zdroj: us5czechsite.ic.cz

Vypadlí kluci (Make US5 again)

26. října 2009 v 0:50 | Terry Richie |  US5 videjka


zroj: us5czechsite.ic.cz, us5025.blog.cz