Všechny vaše výtvory posílejte na mail us5mylove2@gmail.com

Leden 2011

Izzy další dnešní status

30. ledna 2011 v 22:51 | TerryChris |  Christopher "Izzy" Gallegos

klídek všichni. Co čtete bylo vystřižené z kontextu a nedorozumnění. Tohle není žádná válka nebo pocity zlosti. Nejsme si tak blízko, jak jsme byli kdysi, ale stále mi chybějí mý odcizení bratři. Myslíte, že někteří dělají chyby? ano, ale nemohu soudit, protože sám dělám chyby. Jsou to jen sobecké chyb, které mě štvou. Chci abyste věděli, že jsem byl poslední, kdo opustil kapelu a byl jsem to já, kdo bojoval až do konce.


source: us5.ucoz.ru, facebook.com
překlad: TerryChris

PS: tak to tedy znamená konec? doufám že ne. Měli by se s námi aspoň rozloučit. To byly jejich slova. Když skončej, tak se ještě nejdřív rozloučí s fans. A ať si to budou nebo nebudou chtít připustit, tak by měli už z povinosti, díky tomu, co pro ně děláme, přijet do ČR a idělat tu aspoň ten poslední konert. A zároveň tedy i první. Je to smutné. Stejně si myslím, že se na nás vyserou a my jak ty největší tupci budem muset jet do Něměcka, Polska, nebo jinam, abysme je viděli!

Izzy FB

30. ledna 2011 v 15:12 | TerryChris |  Christopher "Izzy" Gallegos

Royal Rumble!! 
(netuším co to znamená...lol) 


Když mluvíme o Royal Rumble, vím, že ex- &@^D členové, rád bych jin hodil lano přes vrchol!
(omlouvam se za nepřesnost překladu.)


Zkurvenej chlapec z džungle
Nepříjmete jidlo od medvěda Tarzana lol...
BYl jsem poslední, kdo hodil ručník do ringu a skončil. Ostatní jsou soubecké, předčasně se vzdávající osoby, které využily vás pro začátek jejich solového alba ( a jsem si jistý, že to naštve) 
Užívej si zábavy v džungli Mauglí...
a to samé platí pro zbytek předčasně se vzdávajících osob!


source: facebook.com
překlad: TerryChris

Richie Twitter 54

30. ledna 2011 v 15:07 | TerryChris |  Christopher Richard "Richie" Stringini

1) Sleduju Zámek na MsnBc..... Whoohoooo!:)

2) ... vlakové neštěstí!!!

3) Božě! Co se děje v mém Německu!?

source: richiestringini.com
překlad: TerryChris

P.S. Tvl tak tohle opět posral. Furt jen Německo nebo polsko. To, že existujem a děláme pro ně první poslední je nezajímá :///////

Co vás čeká...

30. ledna 2011 v 6:19 | TerryChris |  Moje keci
Takže jsem tu zase. Tentokrát s infem o povídkách. 
Tak nejdřív vám povím o povídkách z mé dílny. 

Tancem ke štěstí - Tato povídka je o dívkách Terry, Pajulce a Paty které se zůčastní taneční soutěže, kde je výhra tancování s US5. Bohužel se ale stane to, co Terry nedokáže unést a ze soutěže odstoupí, ale zbylé dvě pokračují. Terry opustí Německo a vrátí se domů. Rok, který prožila doma obrátil její život o 180 stupňů. Najde si novou kamarádku. Romču. Spolu budou tancovat styly break dance a street dance. US5 se s Pajulkou a Paty rozhodnou přijet do rodiště dívek. Terry se s nimi setká a jejich setkání nebude zrovna vřelé. Osudy všech postav jsou vepsány v povídce.

Ledová Královna - Tato povídka se odehrává na ledovém kluzišti. Terry se odmala věnuje krasobruslení od mala. Ale na jednom šampionátu se jí stane úraz, po kterém se už nebude moc vrátit do soutěže jako jednotlivec. Díky kamarádce pozná skupinu US5 a Terry jim nabídne, že mohou cvičit na stadionu jejího otce. Kluci s radostí nabídku přijmou a tak se rozjede slet několika událostí, zvratů a osudových rozhodnutí.

Rychle a Zběsile - Tato povídka bude ve stylu rychlých a umělecky upravených aut. Dvě sestry Terry a Romča mají vlastní auto dílnu, kterou předčasně zdědily po otci. Spolu s nimi se kolem aut motají i jejich společné kamarádky Marťa, Pája a Lucy. Zálibou těchto pěti dívek jsou závody o papíry, úprava a tuning aut. O jednom z těchto závodů se dozví pět skvěle vypadajících kluků, kteří mají jedno společné tajemství. Tajemství, které si ti mladíci střeží. Také ale vědí o pověsti oněch pěti dívek. Jak skončí dlouhá a nebezpečná jízda těchto deseti lidí? Již brzy v nové povídce.

Dále vám přiblížím názvy dalších povídek. Bohužel vám o nic nemohu říct tolik, jak by mohly jejich autorky. Sice jsem některé četla, ale nedokázala bych to správně popsat.

Takže zde jsou povídky od fans:

Medzi Hviezdami od Lucy
Zrádná minulost od Kamči
a Báječný učitel.

Povídky jako jsou Štěští nebo jen náhoda?! III. a jiné které jsou zde zveřejněné, ale nejsou úplné, sem samozřejmě budou nadále přibývat.

Snad se vám budou všechny tyto povídky líbit a budete je číst a občes zanecháte i nějaký ten koment.
Jen ještě musím říct, že na mé povídky Ledová královna a Rychle a Zběsile jsou právě ve fázi vymýšlení a připravování. Ale slibuji, že se dočkáte.


Yours TerryChris

Štěstí nebo jen náhoda?! III. 19.díl

29. ledna 2011 v 21:39 | TerryChris |  Štěstí nebo jen náhoda?! III.
Došli jsme k našemu baráku. Lucka už chtěla jít domů, ale já jsem jí pozval k nám. Šokovaně souhlasila. Vešli jsme dovnitř a Gambit šel jako vždy za Richiem a Chrisem. Byli opravdu nerozluční. Přesně jako já a Rich. Dost mi ta nerozlučnost chyběla. Ale i v obýváku bylo živo. Jay se tam hádal s Vincentem. Docela jsem se divil. "Izzy, já se půjdu podívat za Terry." řekla mi Lucka a vypadalo to, jakoby se jich i bála. Teda hlavně Jaye. A opravdu z něj šel strach. Jen jsem přikývl, dal jí pusu na čelo a šel jsem pomoct ostatním, držet Jaye, aby na Vincenta neskočil. U Vincenta stál Rich s Chrisem a dělali mu takovou menší zeď.

oznámení

29. ledna 2011 v 21:22 | TerryChris |  Moje keci
Tak lidi....
Hrozba pozastavení je zatím zažehnána. Zatím jsem byla ukecána k nepozastavování a zatím bude tento blog stále v provozu. Další věc, kterou vám chci říct je ta, že se na tento blog vrátí povídky a budou pokračovat tam kde skončily. A přibude i pár nových. Mezi nimi i moje povídky z mé dílny, ale také Zrádná minulost od Kamči, Medzi Hviezdami od Lucy nebo také Bálejčný učitel. Máte se na co těšit. 

Yours TerryChris

Špatná zpráva

28. ledna 2011 v 14:36 | TerryChris |  Moje keci
Mám pro vás všechny jednu zprávu co se týká tohoto blogu. Bohužel se mi to nepiše moc dobře a doufala jsem, že tohle nepříjde. Ale i tak to musím udělat a mrzi me to uz kvůli vám. Od podnělí bude Tento Blog pozastaven na dobu neurčitou. Jelikož budu bez netu tak se vám už předem omlouvám. JE v tom víc věcí ale to vám tady psát nebudu.
Takže vám s lítostí oznamuji, že tento blog bude od pondeli 1.2.2011 pozastaven na dobu neurcitou.
Je mi to líto :'(

Plakáty, které si ode mě můžete koupit....

28. ledna 2011 v 13:31 | TerryChris |  Moje keci
Hey guys....
tak je to tady... konečně jsem se dokopala k tomu abych vám vyfotila plakáty ktere nabizim k prodeji (omlouvám se za kvalitu fotek je to focené z mobilu)

RIchie Twitter 53

27. ledna 2011 v 15:06 | TerryChris |  Christopher Richard "Richie" Stringini

(překladám od spodního tweetu)
 Hej lidi, je mi tak líto, že se neozývám tak často, opravdu procházím těžkým obdobím - prosím mějte mě ve svých modlitbách! Ale můžete být nadšení- plánuji navrácení do Evropy. Wooooh, brzy, dřív, co nejdřív;) sledujte richiestringini.com v příštích dnech... tam bude již brzy více informací. Jsem nadšený, nemůžu se dočkat až všechny z vás zase uvidím! Miluju vás lidi tam moc. Richie <3source: richiestringini.com
překlad: TerryChris

Dotázek....

25. ledna 2011 v 16:28 | TerryChris |  Moje keci
Hojky lidičky... 
Po dlouhém přemýšlení, uvažování a rozhodování jsem došla k názoru, že v brzké době vznikne několik výtisků mé povídky Štěstí nebo jen náhoda?! I. a II., budou mít trochu pevnější vazbu. Dávám to sem proto, abych se vás zeptala jestli by měl někdo zájem si tuto povídku koupit.... Pokud ano tak napiště do komentů a můžeme se domluvit...

Yours TerryChris

Co si myslím o situaci kolem US5, o tom co napsal Izzy s Caycem.

23. ledna 2011 v 22:48 | TerryChris |  Moje keci
Hey guys!!!
Lidi tohle jsem měla napsat už dávno, a ne čekat až do teď. Tohle, co se děje je jen vrchol toho všeho co se děje kolem kluků. Rozprodávání věcí, kvůli kterým tak dřeli. To je prostě humus. Moc mě mrzí, že my fans s tím nemůžeme nic dělat. MY můžeme jen tiše přihlížet a čekat a obávat se nejhoršího. S tím co Izzy napsal plně souhlasím, jen bych neřekla, že vedení jsou podvodníci, ale (promiňte mi ten výraz) neskuteční zmrdi, kteří si hledí jenom vlastního písečku. Jako neříct klukům, že poslední album dali do prodeje, jen pro to, aby na tom oni vydělali a kluci z toho neviděli ani korunu. No prostě hnus. Chápu i to, že jsou kluci vytočení. Byla bych taky. Přece oni odvedli tu nejtěžší práci. Oni každý den byli v tělocvičně a pilovali choreografie. Oni si ničili hlasivky. A pro co? Podle vedení asi nejspíš pro jejich pokladny. Ale myslím si, že to kluci dělali, pro radost z toho všeho. Pro nás fans. A my jako fans jsme si přece nekupovali CD kvůli jejich vedení. Ne. My si to kupovali kvůli klukům. To kluci jsou našimi vzory a ne jejich vedení. Zvedá se mi žaludek, jen z toho, když na to myslím. I teď mám chuť někoho nakopat a proto se vypisuju tady. Myslím si, že většina z vás je stejného nebo podobného názoru na tuhle věc jako já. Hnusí se mi taky představa, že by Triple-M kluky prodala nějakýmu neschopnějšímu, jako kus nábytku. Oni si zaslouží někoho, kdo to s nimi myslí vážně a ne, že bude rozprodávat ceny které US5 vyhráli. Asi si někteří myslíte, že ty ceny mají jen za to zpívání. Že třeba vy zpíváte líp. Ale to nebylo jen tím zpíváním. Za tím konečným výsledkem je ukryta spousta práce. Několik hodin ve studiu, dřina v tělocvičně, když vymýšlejí, učí se a pilují choreografii. A je za tím ještě mnohem víc, než tady vypisuju. Cesta, kterou si kluci vybrali, rozhodně není procházka rajskou zahradou. Ale za jejich námahu je odměňujeme tím, že stojíme při nich v dobrých i špatných chvílích. Fandíme jim. My fans jim vlastně dodáváme sílu pokračovat v tom, co už dělají a dělají to dobře.
No tak snad si o mě nebudete myslet, ale já musela. Tohle všechno jsem v sobě dusila moc dlouho a muselo to ven.
Pokud by vám to nějak vadilo, že jsem právě tohle napsala, tak je mi to jedno. Jsou to moje pocity a blog není jen o tom udělat perfektní fanouškovskou stránku, ale i tom, že sem můžete psát svoje pocity. A já tak nejednou udělala.
Myslím, že se to snad všechno co jsem sem chtěla napsat.

God Bless you All
Take Care
Yours TerryChris 

Richie Twitter 52

21. ledna 2011 v 19:52 | TerryChris |  Christopher Richard "Richie" Stringini
richie twitter 68
1) aaaaah zapomněl jsem! Prosím hlasujte - http!//www.fanaward2011.de/main/voting.html, polibky objetí a láska, Richie

2) Booooh- v Chicagu mrzne!! Užiju si horké kávy ze Starbucks, mňaaaaam;) dobře, alespoň svítí slunce. Láska!!!!


source: twitter.com
překlad: TerryChris

Izzy je šokovaný..... Album Back Again se prodává na iTunes za necelých deset dolarů

21. ledna 2011 v 18:37 | TerryChris |  Christopher "Izzy" Gallegos
Izzy o Back Again na iTunes
ahoj všichni. Netušil jsem, že se naše poslední album "Back Again" prodává na iTunes. Jsem stejně šokovaný jako vy. (ale vedení nám nikdy nic neřeklo!) a slibuji vám, že nedáte ani jeden dolar/euro aby se album prodávalo. Chtěl bych vám doporučit abyste to album nekupovali. Jen dubete platit vedení... ne nám.... Jsem šokovaný a naštvaný zároveň z téhle zprávy. Zřejmě bylo to album na iTunes od listopadu a tohle je poprvé co o tom slyším. Vedení jsou podvodníci!

source: facebook.com
překlad: TerryChris


Nedivím se, že Izzy zuří. Co jsem zjistila, tak Cayce a Richie taky zuřej! Tohle Triple-M posralo!!!!!!!

Další Jayovi fotky

21. ledna 2011 v 1:00 | TerryChris |  Tariq "Jay" Khan
source: us5.ucoz.ru

P.S.: Vypadá to, že se nám Jay zamiloval, ale zatím nevíme nic. Uvidíme, snad mu to vyjde a bude šťastný.

Richie Twitter 51 - Hlasujte

21. ledna 2011 v 0:49 | TerryChris |  Christopher Richard "Richie" Stringini
richie twitter 67
Všichni hlasujte pro RichieStringini.com! Pojďme do toho spolu! Miluju vás- Richie http://www.fanaward2011.de/main/voting.html

a tady jak to prozatím vypadá:
poradi


source: twitter.com, fanaward2011.de/main/voting.html
překlad: TerryChris

Jay foto

20. ledna 2011 v 0:20 | TerryChris |  Tariq "Jay" Khan


source: us5.ucoz.ru

Richie Twitter

19. ledna 2011 v 21:25 | TerryChris |  Christopher Richard "Richie" Stringini

1) Miluju každého a všechny z vás celým svým srdcem! Bůh vám žehnej. pusinky, pusinky :)

2) Vzbudil jsem se a uviděl jsem, že jsme to konečně udělali- 4000 fanoušků na Twitteru. Vy jste vážně nejlepší. Pojďme udělat ještě víc;)


source: us5.ucoz.ru
překlad: TerryChris

Jay - (Ich bin ein Star) mluví o US5 a o známém skandálu na zachodě...

19. ledna 2011 v 2:03 | TerryChris |  Tariq "Jay" Khan
Jelikož je reality show Ich bin ein Star v plném proudu jsou tu s ním i záznamy. A jeden takový jsem se musela dát. Je totiž ze včerejšího dne. Jay tam zanotuje refren prvního singlu Maria, ale také bude trochu mluvit o US5 a o známém záchodovém skandálu. Bohužel se tam mluví německy, tak vám sem nemohu napsat, co všechno tam říkal, ale pokud by se našla taková dobrá duše a nějak to přeložila, určitě budu ráda....
Tady je pro vás odkaz na video
source: rtlnow

Photoshoot Dschungelcamp 2011

15. ledna 2011 v 1:44 | TerryChris |  Tariq "Jay" Khan
61fd91910ee9

source: facebook.com, us5.ucoz.ru

Nové zimní fotky

15. ledna 2011 v 1:36 | TerryChris |  Christopher Richard "Richie" Stringini
Na FB se objevila další várka fotek.... snad se budou líbit, i když je mi líto, že se neusmívá. Příjde mi, jako by se trápil....

163722_500732138897_377782873897_5868129_3632798_n