Všechny vaše výtvory posílejte na mail us5mylove2@gmail.com

Duben 2011

Izzy-FB 30.4.11

30. dubna 2011 v 19:11 | marta |  Christopher "Izzy" Gallegos
1. je 5:20 ... lol já jsem o hodinu později ... ale lepší pozdě než nikdy ;-)
2. Chystáte se do WWE Extreme Pravidla payperview v neděli! pozor na mě v davu lol
http://anna5.blog.cz/ , http://facebook.com/
Překlad: RoMaNkA

Richie-twitter 56

30. dubna 2011 v 18:52 | marta |  Christopher Richard "Richie" Stringini


Dlouho jsme se neozval! V Kalifornii, jsem poseděl u Starbucksu! Slyšely jste o královské svatbě Royal!? Láska a chybíte mi všichni! Bůh vám žehnej-Richie ...
http://anna5.blog.cz/ , http://us5.ucoz.ru/
Překlad: RoMaNkA

Hry Osudu 47.díl

30. dubna 2011 v 14:00 | TerryChris |  Hry osudu
Vykulila jsem na Chrise oči a nechápavě jsem na něj zírala. "Jak jako že jsi mi nechal opravit auto?" zeptala jsem se ho. "No jak jsem tě vezl sem do baráku tak jsem ti pak zapomněl vrátit klíčky a zůstali u mě tak jsem se rozhodnul, že ti ho nechám opravit." Odpověděl Chris a hodil mi klíčky. Dřív než jsem je ovšem stihla chytit, chytil je Izzy. "Lásko, nejsi ve stavu, kdy si můžeš dovolit řídit." Oznámil mi a klíčky si strčil do kapsy. Obrátila jsem oči v sloup a poděkovala jsem Chrisovi. "To jsem si ani nezasloužila" podotkla jsem a mile jsem se usmála. "Ale zasloužila" odpověděl Chris a úsměv mi oplatil. Potom jsme si ještě dlouho povídali a smáli se všelijakým historkám.

Jay-twitter 8

29. dubna 2011 v 20:07 | marta |  Tariq "Jay" Khan
Omlouvám se lidi, ale ustream bude až v 21 hodin, protože mám studiovou práci! Těším se na setkání s Vámi! :-)))
http://us5-super-kluci-us5.blog.cz/ , http://anna5.blog.cz/
Překlad: RoMaNkA

Hry Osudu 46.díl

29. dubna 2011 v 14:00 | TerryChris |  Hry osudu
Po pár hodinách letu jsme se dostali do New Yorku. "Tak tohle je to velkolepé město. Jedno z nejznámějších měst na světě." Říkala jsem si a rozhlížela jsem se kolem sebe, když jsem stála v hale letiště. Najednou jsem ucítila lehké šťouchání v břiše. "Páni, oni už kopou" pomyslela jsem si a usmála jsem se nad touto skutečností. Než jsem se nadála, uviděli jsme Cayce. Všichni ho vřele vítali a objímali se s ním a já jsem zatím čekala opodál. "Ty se se mnou nebudeš vítat?" zeptal se mě, když si mě všimnul. "A kdo by pohlídal zavazadla? Dobrej duch?" zeptala jsem se s úsměvem a také jsem ho objala a jako odškodné jsem mu vlípla pusu na tvář. "Jsi těhotná, máš sedět a užívat si a ne hlídat kufry na letišti" snažil se moralizovat. "A do Německa pojedu lodí co" zasmála jsem se. "To než se tam dostanu, tak vy zase pojedete pryč" smála jsem se dál a Cayce mi dal za pravdu.

new adminka po dobu pozastavení

28. dubna 2011 v 20:34 | marta |  Moje keci
Ahojky :-)
jak jste jistě už četli Terry se tady zmíňovala o pozastavení blogu,ale já jí přeprosila,ať to nedělá a že se o její blog velice ráda postarám.:-)
Jmenuji se Martina=Marťa,mám svůj blog a je mi 17 let :-)
O tehle blog se budu starat jak jen to půjde a tím chci aji poděkovat Terry,že mi ho svěřila po tu dobu co tu nebude a zároveň jí aji říct,že nemá vůbec zač,že to pro ní udělám ráda.Takže jakékoliv dotazy když tak na mě:-) o ostatních věcech už víte to se zmíňovala Terry.

Marťa

Problémy zčásti vyřešeny

28. dubna 2011 v 19:42 | TerryChris |  Moje keci
Hey guys.....
Menší změna plánu.... Našla se zlátá dušička, která se mi po dobu hledání východiska u mě, bude starat o blog... takže tím pádem nemusím pozastavovat.... Ta osůbka je moje kamarádka Marťa. Bude sem přidávat jen novinky. Pokud jde o povídky. Pokusím se dostat k netu a nějaké přidat, ale nevím jak často to bude. Takže chtci poděkovat Martě, že se mi tu o to postará.


Yours
TerryChris

Klip k Jayově písni "NACKT"

28. dubna 2011 v 19:31 | TerryChris |  Tariq "Jay" Khan
Video na youtube můžou shlédnout osoby starší 18-ti let.

video jen pro silné žaludky :Dsource: anna5.blog.cz

Hry Osudu 45.díl

28. dubna 2011 v 14:00 | TerryChris |  Hry osudu
Po večeři jsme se byli ještě na chvilku projít a potom jsme šli do hotelu. Druhý den pro mě měl Izzy zase překvapení. A překvapení měl i každý další den. Viděla jsem Louver, Sacre Couer, Notre Damme, Musee D'orsay, Vítězný Oblouk, Museum De Madam Pompidoure, Latinská čtvrť, mrakodrap Montparnas, zahrady Du Tuileries, kostel Máří Magdalény, Lucemburský Palác, Buloňský les, ostrov Svatého Ludvíka, byla jsem nakupovat na Rue Du Rivoli a projela jsem se po Seině. Na všech těch nádherných místech jsme udělali asi milion fotek. Nechápu, jak se mohli do toho foťáku vejít, ale neřešila jsem to.

Problemy

28. dubna 2011 v 12:04 | TerryChris |  Moje keci
Ahojky lidičky
Mám takovou malou smutnos zprávu. Jelikož mám problémy s připojením na internet, tak to tu musím na chvíli pozastavit. Dělám to nerada, ale je to tak. Jakmile bude vše v pořádku, zase se ozvu. Ale možná pokud to půjde tak sem přidám povídky. S novinkami zatím nepočítejte. Povídka Hry osudu je přednastavena a bůdu se snažit sem dát i ostatní. Chápejte, že to s tím internetem neovlivním a budu se to snažit vyřešit.

Doufám, že to chápete a budete trpělivý.

Díky
Yours
TerryChris

Hry Osudu 44.díl

27. dubna 2011 v 14:00 | TerryChris |  Hry osudu
Údivem mi spadla brada. "V Paříži?" zeptala jsem se s obrovským údivem. "To si děláš srandu, že jo? Tohle je určitě jen sen." Říkala jsem a při tom jsem se s údivem rozhlížela. "Není to sen" ujistil mě Izzy a políbil mě.
Chytli jsme si taxi a dojeli jsme do hotelu do centra města. Když jsme přišli do pokoje, kde jsme měli bydlet, nevěřila jsem vlastním očím. "Izzy, to je nádherný" začala jsem se radovat a objala jsem svého manžela. "To není všechno, zavři oči" řekl Izzy a zakryl mi oči svými dlaněmi. Někam mě pomalu vedl. "Otevři je, až řeknu" pošeptal mi a sundal mi ruce z očí.

Hry Osudu 43.díl

26. dubna 2011 v 14:00 | TerryChris |  Hry osudu
Něvěřícně jsem se podívala na Izzyho a do očí se mi vlily slzy. "To tě mělo potěšit a ne rozplakat." řekl Izzy a usmál se. "To je štěstím, víš" odpověděla jsem a přitulila jsem se k němu. Pomalu jsme tancovali na tu nejkrásnější písničku, kterou jsem kdy slyšela. Když skončila, začali hrát i další písničky. Na parket přišli další lidé a já s Izzym jsme se ztratili v davu tančících párů. Mezi páry jsem zahlédla Terry s Richiem a Jaye s Majou. Trochu jsem se nad tím podivila, protože Maja vypadala jakože Jaye moc nemusí, ale nechtěla jem to řešit. Během oslavy jsem si zatančila s Jayem, Caycem, Richiem a se spoustou dalších a dalších lidí.

Hry Osudu 42.díl

25. dubna 2011 v 14:00 | TerryChris |  Hry osudu
Dalších patnáct minut se neuvěřitelně táhlo. Měla jsem pocit, že uběhnul nejmíň rok. Nakonec jsem se však dočkala. Přesně za pět minut tři přišla Carla a řekla, ať se všichni připraví. "Tak jdem na to" usmála se Terry a zvedla se. "Hodně štěstí" popřála mi a vyšla ze dveří. Stejně to udělala i Maja a Sarah. Zůstala jsem v místnosti sama. Vstala jsem a šla jsem k zrcadlu. Dívala jsem se na sebe a vzpomínala jsem na to, jak jsme se s Izzym potkali. Za dalších pět minut přišel Richie. "Tak pojď, teď už je to jen na tobě" řekl mi a usmál se. "Richie, děkuju ti, že mě dovedeš k tomu oltáři, znamená to pro mě víc, než si myslíš." řekla jsem mu a dala jsem mu pusu na tvář. "Myslím, že vím naprosto přesně, co to pro tebe znamená" usmál se na mě a objal mě. "Tak pojď, Izzy už šel." řekl a dovedl mě ke dveřím katedrály. Všichni už byly pryč a stála jsem tam jen já a Richie. Richie mi nabídnul rámě a já jsem se ho chytla. "Kdybys se mnou nešel, tak by to se mnou asi seklo" řekla jsem mu s úsměvem. "To zvládneš" ujistil mě a usmál se.

Hry Osudu 41.díl

24. dubna 2011 v 14:00 | TerryChris |  Hry osudu
Když jsme se s Richiem vrátili do kuchyně, zeptal se Izzy co jsme řešili. "To je překvapení" usmála jsem se na něj a dala jsem mu pusu. "Už musíme vyrazit." začal nás popohánět Jay. "To je pravda" souhlasila s ním Maja. "Víš, že tobě to všechno trvá sto let Lucy" nezapoměla si rejpnout. "No hlavně, že ty jsi bezchybná co" oplatila jsem jí to s úsměvem. "Hele, s kým vlastně půjdu?" začal se zajímat Jay. "Hochu, svatba je od tří hodin a teď je osm. Myslíš si, že tam budu celou dobu sedět a čumět do blba?" zeptala jsem se ho s trochou ironie. "No co já vím, co tam budeš dělat" zasmál se Jay. "Neboj se, všechno se dozvíš na zkoušce" uklidnila jsem ho tedy nakonec. "Tak jo" zahučel Jay.

Chris Photo!!!

23. dubna 2011 v 17:49 | TerryChris |  ex-Chris Watrin
Objevila se další fotka Chris. A že je fakt k sežrání. Nikdy se nezměnil. Pořád mu to sekne!

source: facebook.com

Hry Osudu 40.díl

23. dubna 2011 v 14:00 | TerryChris |  Hry osudu
Tři týdny uplynuli jako voda. Všechno bylo zařízeno a všichni hosté přislíbili účast. Mezi mými hosty byla samozřejmě i Madla. Asi tři dny po tom, co jsme odeslali pozvánky mi volala a vynadala mi, že se o mojí svatbě dozvěděla jen díky pozvánce. Omluvila jsem se jí, že jsem na to neměla čas. Madla mou omluvu přijala a s radostí přislíbila účast.