Všechny vaše výtvory posílejte na mail us5mylove2@gmail.com

Let You Go 17. - Cesta

14. ledna 2012 v 13:00 | TerryChris |  Let You Go
Autor: TerryChris & Miss Freaky Luce

"Jupííí!!!" Doslova jsme s Adamem skákali do stropu, když jsme se sešli u mě doma i s taškama, kde jsme měli věci potřebné na víkend. Mamka v poslední době Adama prověřovala víc a víc, naštěstí se ukázalo, že si na nic nehraje a je vážně ten milej kluk. Taky se domlouvala s tím Adamovým bratrancem po telefonu a dneska ho uvidí naživo, protože nás k jeho bratranci mamka odveze autem. Bylo nezvyklé, že měla volno, ale byla to bomba.
"Bože! My je fakt uvidíme!" Zasekl se Adam.
"Já vím! Asi se mi to fakticky jenom zdá!" Pištěla jsem s ním a zároveň jsem si říkala, že kdybych se viděla před pár dny, řekla bych si: "Co je to za upištěnou krávu?", ale teď mi to bylo trochu šumák. Mamka se sprchovala, tak jsme měli trochu času se vyblbnout, abychom nedostávali tyhle záchvaty v autě.
"Ježiši Adame, já tě mám tak ráda. Bez tebe bych se na ně ani nedostala!" Objala jsem ho radostně a on se se mnou začal točit. Dva imbecilové. Co byste chtěli. Bylo mi líto, že Terry s námi nebude. Skillet sice neposlouchá, ale mohli by se jí zamlouvat. Chodila jsem za ní před tímhle víkendem denně. Bylo příjemné vidět, jak se mi zase vrací ta stará dobrá Terry. Nejradši bych se jejím rodičům za to klanila k nohám, ale asi by nevěděli co dělám. Když jsem myslela na Terry, tak ta moje radost byla ještě větší, že tím svým objetím jsem Adama téměř uškrtila.


"Luce, rád bych se toho koncertu dožil." Popadal dech.
"Jejda, promiň." Nemotorně jsem se podrbala na hlavě. Slyšeli jsme nahoře kroky, mamka nejspíš vyšla z koupelny a teď se jde nalíčit a všechno možné. Mamce to trvá vážně dlouho. Začali jsme si s Adamem pobrukovat texty Skillet a pořád mleli to, že už tam chceme být.
"Nechceš zavolat aspoň Terry, než odjedeš?" Povytáhl obočí.
"Jo, dobrej nápad." Musela jsem to uznat a už jsem na mobilu vytáčela její číslo. Zvedla mi to hned napoprvé, "Ahoj Terry, jak je?" ozvala jsem se.
"No, ne moc dobře. Právě jsem našla Richieho, odvezla jsem ho k nim na univerzitu na kolej a tam si ho přebral Izzy. Prý ho tři dny neviděl." Říkala to rychle.
"Cože?" Zděsila jsem se, "Kdybych to věděla, tak Izzymu zavolám už tehdy." zadumala jsem nahlas.
"Ty jsi Richieho viděla už někdy předtím?" Podivila se.
"No jistě. Stavil se u Mark's Surf, akorát když jsem tam byla. Tak jsme se zakecali." Neměla jsem v plánu jí říkat o tom, jak se tam Richie skoro rozbrečel a mluvil o tom, jakou k ní chová lásku.
"Zvláštní... Já ho zrovna dneska potkala taky tam. Nemyslíš, že se sháněl po tobě?" Zeptala se mě.
"To těžko. Jsem sice jeho kámoška, ale tak zoufale by mě nehledal. Vím, že to nechceš slyšet, ale on tam chodí podle mě kvůli tobě." Nastala delší odmlka, "Jsi tam?" optala jsem se.
"Jo, jasně jsem. Jen si chci něco promyslet. Užijte si s Adamem víkend, všechno mi pak budeš líčit." Zasmála se.
"Dobrá, dobrá. Tak se měj. Ahoj." Zavěsila jsem a divila jsem se, jakým obratem konverzace nabrala směr k Richiemu.

"Stalo se něco?" Šťouchl do mě Adam, který stál vedle mě.
"Ne, nic. Jen šlo o Richieho, nic co se nevyřeší." Usmála jsem se na něj.
"Tak mládeži, vyrážíme, dejte si věci do kufru." Scházela mamka po schodech - jako vždy perfektně upravená. Elegantní to dáma. Občas se divím, jak to, že si mamka nenašla žádného přítele. I když se poslední dobou scházela s nějakým Colinem Daviesem. Nevěřím, že je to jenom pracovní partner. Raději jsem na to ale nemyslela. I když jsem to mamce moc přála, představa mít nevlastního tátu mě trochu děsila. Nastoupila jsem do auta na zadní sedadlo vedle Adama a mamka si na sedadlo vedle sebe mohla klidně dát kabelku.
"Na jakou skupinu vlastně jedete?" Zapomněla mamka.
"Na Skillet. Chceš dát něco poslechnout?" Zazubila jsem se na ní.
"Určitě." Usmála se do zpětného zrcátka. Adam vyndal CD a mamka ho dala do přehrávače. Začaly první tóny Monster a pak to byl prostě nářez. Mamka nechala dohrát cédéčko a pak ho podávala zpátky Adamovi.
"No, sice to není podle mého gusta, ale když se vám to líbí." Pokrčila rameny a my se začali smát.
"Támhle je ten dům." Navigoval mamku Adam, když už jsme přijeli do místa, kde se bude odehrávat skoro celý víkend. Ten dům na který ukazoval vypadal maximálně luxusně. Skoro taková vila, jako jsem měla já, anebo Terry. Před ní stál nějaký chlap, který mohl mít maximálně 24. Byl trochu podobný Adamovi. Měl černé vlasy a když jsme přijeli blíže, poznala jsem, že má modré oči. Adam je měl ale zelené. Menší rozdíly tu byly. On a Adam byli tak stejně vysocí, ale byl víc namakanej než Adam a jeho styl odpovídal spíš nějakýmu surfaři, než rockerovi jako je Adam.
"Ahoj, já jsem Andrew, ale všichni mi říkají Andy." Potřásl si se mnou rukou, pak se podíval na mou mámu, "My už se vlastně známe." předvedl svůj dokonalý chrup, když se zasmál.
"Přes telefon." Usmála se máma nazpět.
"Nebojte se, se mnou jsou v bezpečí. Jsem zodpovědný." Dělal na mámu dojem a očividně se mu to povedlo, "Pojďte dál. Zvu vás na kafe." otevřel dveře a my s taškou v ruce vešli.
"Adame zavedeš Lucy do pokoje, že? Už jsem ti ukazoval, kde bude spát." Zavolal na něj Andy, když už byl Adam na schodech.
"Jasný, pojď." Pokynul Adam hlavou a já šla za ním. Dům byl vážně velký.
"Co dělá tvůj bratranec, že si může tohle dovolit?" Podivila jsem se.
"Je u nahrávací společnosti. Právě díky němu můžu vždycky splašit lístky na koncerty a tak víš. Tady v tomhle domě nahrávali album třeba Elliot Minor, jestli je znáš. Snad minulé prázdniny, docela jsem si s nima rozuměl. Zábavný týpci." Odvětil.
"Tý jo." Kdybych to uměla, tak bych zapískala, "Tak to potom jo." doplnila jsem se.
"Tady budeš spát ty, já mám pokoj hned vedle. Bratranec mi ho zařídil, jednou tu s ním budu bydlet, až budu dospělej. A ty máš pokoj pro hosty." Otevřel dveře do bílého pokoje. Bylo tam vše potřebné.
"Máš tam i svou koupelnu. Andy jí má dole a já tady naproti." Pomáhal mi orientovat se.
"Budeš pro mě jako průvodce." Hodila jsem si věci do pokoje a pak jsme zamířili zase za Andym a mojí mamkou dolů. Skvěle se bavili. Mamka mu začala důvěřovat a tak se se mnou objala na rozloučenou s přáním, ať si to užiju a hned pak odjela. Víkend začíná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss Freaky Luce Miss Freaky Luce | E-mail | Web | 14. ledna 2012 v 13:55 | Reagovat

xDDD Ježiši marja, to že jsem psala? xDD Já jsem přečetla začátek a musela jsem se začít strašně gebit ani nevim proč xD Dneska bych snad měla mít další část LYG 2 ;) Tak ti jí pak pošlu na maila.
Jinak jsem zavítala, abych se zeptala, jak se pořád máš? Jakej byl tejden? A co chystáš na víkend? :)
Snad se máš fajn a je všechno ok.
Tak se zatím měj.
Papa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama