Všechny vaše výtvory posílejte na mail us5mylove2@gmail.com

Let You Go 24. - Na pláži

28. ledna 2012 v 13:00 | TerryChris |  Let You Go
Autor: TerryChris & Miss Freaky Luce

Když jsem se ráno vzbudila, tak za mnou přišel Richie s tím, že by chtěl ven. Nevěděla jsem, jestli je to dobrý nápad. Ale bylo na něm vidět, že by chtěl ven.
"Tak jo.. stejně vypadáš jako upír." zasmála jsem se.
"Tak si dej pozor, abych tě nekousl." zasmál se a chtěl se na mě vrhnout.
Začala jsem před ním utíkat. Byla to docela sranda a oba jsme se smáli. Když jsem pak utíkala na zahradu, tak jsem nedávala pozor a zakopla jsem. Richie toho využil a rychle mě dohnal. Pomohl mi na nohy. Stáli jsme tam těsně u sebe a nebyli jsme schopní se pohnout. Zase se začal přibližovat, ale tentokrát jsem ho zastavila.
"Richie, potřebuju čas." Řekla jsem a vymanila jsem se z jeho sevření.
Přišel mi skleslý ale podařilo se mu to zamaskovat. Rychle se usmál.
"Tak teda na pláž?" zeptala jsem se.
"Jasně." Zajásal.
Tak jsme se šli převlíknout a mohli jsme vyrazit. Nasedli jsme do mého kabria a vyjeli. Samozřejmě jsem řídila, i když se to Richiemu nelíbilo. Dojeli jsme na pláž a nevím proč, ale hledala jsem Luce. Možná proto, že jsem se potřebovala někomu svěřit. Když jsem jí zahlídla, držela se za ruku s Adamem. Co to? Že by přikročili k dalšímu kroku? No nebudu se do toho pléct. Zavolala jsem na ní a přidala jsem do kroku. Usmála jsem se, když se rychle Adama pustila. Možná aby náhodou nebyly řeči. Otočila se na mě. No Richie samozřejmě taky přidal do kroku, aby mi stačil.

"Hoj, Luce. Co vy tady?" přišla jsem k nim.
"Šli jsme se projít." Řekla nevinně.
"To my taky. Ten mi nedal pokoj, dokud mě neukecal." Zasmála jsem se a Richie se mnou.
"To jsi fakt udělal?" divila se Luce.
"Jo, nevím jak se mi to podařilo." Usmál se nevinně Richie.
Měla jsem chuť ho praštit, ale ovládla jsem se. Luce si všimla, že se Richie drží dost blízko u mě. No.. trochu mi to vadilo. Nechci včerejšek rozebírat. Stejně na to dojde. Luce si nedá pokoj, dokud na to nepřijde. Trochu jsem od Richieho odstoupila, ale Richie se zas přiblížil. Vzdychla jsem. Tohle nemá cenu. Ale sama jsem si všimla, jak se Adam motá blízko Luce. Buď si to ta holka neuvědomuje, nebo jí je to jedno. A nebo taky, že dělá jako by nic. XD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama