Všechny vaše výtvory posílejte na mail us5mylove2@gmail.com

Let You Go 25. - Krásný druhý první polibek

30. ledna 2012 v 13:00 | TerryChris |  Let You Go
Autor: TerryChris & Miss Freaky Luce

Vážně jsem se divila, že ti dva jsou venku, ale větší problém byl, že teď už Terry nevymluvím, že mezi mnou a Adamem nic není, když nás viděla se vodit za ručičky. Ach jo, to jí vysvětlovat nebudu a budu to ignorovat.
"Co budete teď dělat?" Zeptala jsem se Richieho a Terry.
"Noo... Původně jsme se sem šli napít, ale jestli chcete být osamotě." Potutleně se uculovala Terry a Richie taky. Grrr...
"Ne, náhodou už jsem na odchodu." Prohlásila jsem a překřížila si ruce na prsou.
"Tak brzo?" Vyhrkl vedle mě Adam a pak zrudl, když si uvědomil, jak to vyznělo. To rovnou mohl říct: "Neodcházej." vyšlo by to nastejno.


"No jo, mamka přijde z práce dřív, tak bych si s ní mohla udělat dámskou jízdu a vyrazit třeba na večeři." Pokrčila jsem lhostejně rameny a Adamovi se na tváři mihl smutek. Terry mě kopla do nohy se slovy: "Jejda, promiň." to bylo ale jasné naznačení, abych Adama nějak utišila.
"Ehm... Nechceš mě jít vyprovodit?" Optala jsem se ho a on radostně přikývl. Božínku, tohle mi vážně začíná dělat starosti. Zahlédla jsem, jak se Terry s Richiem lechtají a smějí se spolu. Jaký by to byl krásný pár. Povzdechla jsem si a vydala se s Adamem na cestu. Cestou bylo hrobové ticho.
"Nechceš jít zítra zase ven?" Otázal se mě najednou.
"Jasně, proč by ne?" Přece se na tohle ani už nemusel ptát. Zná mojí odpověď.
"Ehm... No... Na tý pláži ses mi zdála taková odtažitá." Vykoktal ze sebe.
"Jak to myslíš?" Dělala jsem hloupou.
"Luce, vždycky když se objeví Terry, tak se ke mně chováš chladně. A já se ptám: proč?" Zastavil se a nechápavě se mi podíval do očí. Před jeho pohledem jsem ucukla, "Luce, na něco jsem se tě ptal..." zdál se mi podivně neklidný.
"Dobře, dobře. Když si to přeješ tolik vědět - nechci aby si myslela, že je mezi námi něco víc. Už tak si to myslí a to já nechci." Zamumlala jsem, Adam se zadíval do země, než se na mě znovu podíval.
"Proč ti to přijde tak hrozný?" Najednou jsem si uvědomila, že je okolo nás hrobové ticho. Nezvyk na LA. Ale tohle nebyla příliš rušná čtvrť.
"Jsme kamarádi." Hlesla jsem. Najednou jsem si to uvědomila. Tímhle mu ubližuju. Co já vím, třeba je do mě zamilovanej a já ho takhle mučím.
"Jasně." Odsekl.
"Adame..." Začla jsem, ale nenechal mě domluvit.
"Dobře, chtěl jsem ti to říct jinak, ale asi to jinak nepůjde. Lucy, tímhle mi víc než ubližuješ. A víš proč? Celé týdny se ti snažím dávat najevo, že pro mě znamenáš víc, než kamarádka. Chtěl bych být pro tebe taky něco víc. Ale teď vím, že nemáš zájem." Otočil se na patě a už si to mířil pryč. Takhle mu to ale neprojde. Když už zahýbal za roh, tak jsem k němu natáhla instinktivně ruku a běžela za ním s křikem: "Adame!" vylítla jsem za roh za ním a on se na mě udiveně podíval. Přiběhla jsem sprintem k němu a objala ho, div jsem ho neporazila. Nevím co to do mě vjelo, ale začala jsem mu brečet v náručí. Ucítila jsem jeho ruce na svých zádech a jak mě konejšivě hladí po páteři.

"Nechci abys odešel. Takhle tě nikam nepustím." Vzlykala jsem.
"Přiznejme si to Lucy, já jsem jenom zase ten nešťastník, co se zamiloval a ta osoba, do které zamilovaný je, tak ho bere jen jako kamaráda. Nemůžu být v tvé blízkosti, pokud k tobě budu pořád cítit lásku a vědět, že ty ji ke mně necítíš." Zaposlouchala jsem se do rychlých úderů jeho srdce.
"Ale já neřekla, že nejsem zamilovaná!" Zaječela jsem na něj a Adam na mě zíral s otevřenou pusou.
"Asi nejsi, když chceš být jen kamarádka." Řekl velice klidně.
"Já nevím co to je!" Zakřičela jsem zoufale, "A dokud si nebudu jistá, tak chci být kamarádka a neporušit naše přátelství." bušila jsem mu do hrudi.
"Počkej... Ty's nikdy nebyla zamilovaná?" Mírně se odtáhl, ale já ho nepouštěla.
"Ne." Přiznala jsem se a vzlykala dál v jeho náručí.
"Ty blázínku, proto nevíš co to je, protože jsi zamilovaná nikdy nebyla." Lehce se zasmál.
"Myslíš?" Podívala jsem se na něj s uslzenýma očima.
"Já to vím." Horlivě přikývl.
"Co s tím uděláme?" Utírala jsem si slzy a Adam mi setřel poslední. Pak se letmo usmál a musel se sklonit, aby byly naše tváře ve stejné úrovni. Divoce se mi rozbušilo srdce, když jsem pochopila, co má v úmyslu. Nevěděla jsem, zda se odtáhnout, anebo zůstat. Byla jsem v šoku, tak jsem nebyla schopná se pohnout. Adam měl zavřené oči a jeho plné rty se ke mně přibližovaly. Oči jsem zavřela taky a jakmile se otřel o mé rty, tak mnou projela jakási elektřina. Adamovi jedna pusa nestačila, chtěl jich víc. A nepřestával, dokud nám oběma nezačal docházet vzduch. Jemně jsem mu dávala najevo, že už nemůžu dýchat tím, že jsem ho trošku odstrkávala. Okamžitě jsem se nadechla, jak se odlepil. Adam mě začal objímat, že jsem se v jeho sevření dočista ztratila. Mlčky jsme stáli a objímali se, vyznávali si lásku prostřednictvým doteků.
"To byl krásnej druhej první polibek." Začala jsem se chechtat.
"Tenhle byl z lásky, tamto bylo od ožralýho kluka, co TO po tobě chtěl." Cítila jsem jeho úsměv na mé tváři, kam mi přilétla malá pusa. Svými rty z mé tváře sjel na krk a začal mě líbat tam.
"Adameee..." Začala jsem ho varovat, když jeho ruce se podezřele začaly posouvat z mého pasu dolů.
"Ano?" Ruce nechal na mých bocích, ale stejně je chtěl sunout dolů, ale odlepil se od mého krku.
"Tohle ještě ne." Chytla jsem ho za ruce a odtrhla se z jeho objetí. Adam nevěřícně zakroutil hlavou, "A kdy teda?" položil mi otázku a já se začala nahlas smát.
"Až prostě budu chtít." Udělala jsem psí oči.
"Ty jsi hrozná vyděračka, víš to?" Usmál se.
"Nevím, ty mi to říkáš poprvý. Ale psí oči vždycky zaberou." Uchechtla jsem se a pak jsme se vydali k mému domu. Mámino auto tu ještě nebylo, ale já už chtěla jít domů.
"Tak zítra?" Otočila jsem se na něj, když jsme došli k hlavním dveřím.
"Zítra." Ujistil mě, "Budeš mi chybět." sehnul se, aby mě mohl naposledy políbit. Já mu pak z rtů sklouzla na krk, jako on před tím mně.
"Pomsta. Muhahahaha!" Začala jsem se ďábelsky smát, když jsem ho líbala na krku.
"Luce?" Oslovil mě a pak se odtrhl, "Nedělej mi to, jinak za sebe neručím." usmál se a dal mi pusu na čelo a utíkal už na autobus.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama