Všechny vaše výtvory posílejte na mail us5mylove2@gmail.com

Únor 2012

Rozcestník

18. února 2012 v 13:56 | Terry Kaulitz |  Hetero TH - jednodílovky
Náhoda (for Helie)
Setkání (for Nat)
Internát (for Dark Princess)

Setkání

16. února 2012 v 20:43 | Terry Kaulitz
Hey Leute,
asi vám přijde diný, že najednou přidávám svá díla, ale prostě jsem si nemohla pomoct a potřebovala jsem nějak vyjádřit svoje díky určitým osobám. A jak jinak než napsat jednodílovku věnovanou přímo jim. Je to v poředí už druhá věnovaná a tentokrát skvělé osůbce jménem Natálie neboli Nat. Stejně jako Helie mi i ona přirostla k srdíčku neuvěřitelně rychle a stejně jako Hel jsem ráda, že jsem měla možnost jí poznat.
Takže uchylášku můj malej pokochej se mým dílem věnovaným jenom tobě.
Mám tě ráda NAT :)

Náhoda

16. února 2012 v 19:03 | Terry Kaulitz
Hey Leute,
tuhle povídku jsem čístou náhodou napsala pro jednu úžasnou dušičku. Jsem moc ráda, že jsem dostala tu šanci jí poznat. A opravdu je mému srdíčku blízka.... Takže Hel.... tohle je pro tebe.... Moje i tvoje NÁHODA


Let You Go 30. - Rozhodnutí

9. února 2012 v 13:00 | TerryChris |  Let You Go
Autor: TerryChris & Miss Freaky Luce

Richie se ještě od Izzyho nevrátil a já měla čas na přemýšlení. I když mám na to celé prázdniny, ale nevím jak bych se potom rozhodla. Možná jinak než tak jak chci teď. Jenže co Richie. Univerzita je můj sen, ale na Richiem mi záleží. Víc než by mělo.

O dva měsíce později

Zrovna čekám na letadlo do Chicaga. Richie je u sebe doma takže jsme se vlastně rozloučili na začátku prázdnin. Se mnou tu byla jen Luce, která mě nemohla nechat jít bez rozloučení a Adam, který mi nejednou zachránil krk. Moc jsem jim to přála, protože je mám oba ráda. Navíc jim to spolu sluší.
"Nevím co tu dělám takhle brzo. Letí mi to až za hodinu." Hlesla jsem.
"Jsi nervozní. To všechno vysvětluje." Usmál se Adam.
"To možná. Luce uděláš pro mě něco?" zeptala jsem se jí.
"Pro tebe vždycky sestřičko." Usmála se.
"No… neříká se mi to lehce a navíc je to trochu nefér kvůli Richiemu. Ale mohla bys mu dát tenhle dopis? Neřekla jsem mu jak jsem se rozhodla, takže ani neví, že na tu univerzitu jdu." Řekla jsem a podala jí obálku s dopisem.
"Počkej, myslela jsem, že to ví." Divila se Luce.

Let You Go 29. - Maminčina intuice

7. února 2012 v 13:00 | TerryChris |  Let You Go
Autor: TerryChris & Miss Freaky Luce

Bylo mi líto toho, čím si teď Terry prochází. Richie ji miluje a ona miluje jeho. Nevím kolik lásky ti dva mezi sebou mají, ale dost natolik, aby fungovali jako pár.
Zajedno jsem chtěla, aby zůstala tady v LA s Richiem. Ale zadruhé jsem také chtěla, aby si Terry splnila sen a šla na univerzitu a úspěšně ji vystudovala. Pak by se mohla třeba vrátit k Richiemu. Jenže se na to podívejme realisticky. Jo, může to chvilku fungovat, že by se jen tak tak vídali a přitom spolu stále byli. Ale nikdo neví, co se může stát. Na koho může Terry narazit na univerzitě, nebo Richie tady. Na někoho, do koho se můžou zamilovat. Takže pochybuji, že kdyby Terry šla univerzitu, tak by jejich vztah přežil. Ale kdoví, třeba ta láska, která z nich vyzařuje je silnější, než si myslím a překonali by i tohle.
Každopádně jsem přála Terry, ať už se jakkoliv rozhodne, aby byla šťastná. Jsem přece její nejlepší kamarádka. Chci pro ní to nejlepší. Bylo to těžký. Trápila jsem se nad jejími problémy a sama zapomínala na to, že bych teď měla být ten nejšťastnější člověk na planetě. Mám kluka, klape nám to a já ho upřímně miluju, stejně jako on mě.

Let You Go 28. - Nenechám tě odejít

5. února 2012 v 13:00 | TerryChris |  Let You Go
Autor: TerryChris & Miss Freaky Luce

Úplně jsem zapoměla na ten dopis, když jsem překvapila Luce s Adamem. Je to ale krásný pár. Šla jsem domů, a to jsem se ještě vymluvila na Richieho, nevím ani proč. Tam jsem si sedla v obýváku na gauč a přemýšlela jsem nad Richieho slovy. "Nenechám tě odejít!" to mi pořád znělo v hlavě. Nemohla jsem se zbavit pocitu, že kdybych odjela, bude na tom Richie ještě hůř. A to jsem nechtěla. Ale musela jsem se rozhodnout buď pro budoucnost na univerzitě, nebo pro budoucnost s Richiem. Obojí mě strašně lákalo. Ale mohla jsem mít jen jedno, což bylo hodně těžké. Když si vyberu univerzitu, splní se mi sen, ale ublížím Richiemu. Když si vyberu Richieho, tak utrpí můj sen ale budu šťastná.
"Copak je? Jsi nějaká zamyšlená." ozval se za mnou Richieho hlas.
Doslova jsem nadskočila, když promluvil. Myslela jsem, že je v pokoji.
"Lekla jsem se tě!" nařkla jsem ho.
"Viděl jsem. Dost jsi nadskočila." dusil se smíchy.
"Ještě se směj. Můžeš za to ty!" řekla jsem.
"Promiň, snažím se nesmát." řekl namáhavě.
"To vidím." usmála jsem se.

New Lay

4. února 2012 v 19:18 | Terry Kaulitz |  Moje keci
Hey Leute,
Jak jste si mohli všimnout tak je na blogu nový lay.... aby nenastaly komplikace tak je lay slozen z montáží autorek Monica, Majka a Millah.... jelikož jsou tytomontáže jedny z mých oblíbených tak jsem neodolala a nechala je vložit do laye....
Pro všechny fans US5.... omlouvám se, že tento měsíc nejsou v layi kluci z US5 a bohuzel netuším, jestli se tam někdy objeví....
US5 jsou pro mě uzavřená kapitola....
Pro všechny TWC dušičky, doufám, že se vám lay líbí stejně jako mě.
Dále.... chtěla bych poděkovat Mishe, za vytvoření tohoto úžasného laye. Je dokonalý a mě naprosto vyrazil dech....

A když už jsme u toho..... povídky s US5 momentálně přidávány nebudou, protože nemám žadný nový díl napsaný. ALe jak jsem slíbila. Dopíšu povídky a pak už se na tento blog nevrátím.
Hlavně bych taky chtěla poděkovat Helii, že mě zásobuje svými twincesty. Nebýt jí tak tento blog zeje prázdnotou, dokud bych něco nanapsala, ale protože nemám žádný slušný nápad na pokračování tak nezbývá než čekat.

No... to je asi vše co jsem chtěla.... snad se vám ten lay líbí stejně jako mě.


Terry Kaulitz

Let You Go 27. - V utajení

3. února 2012 v 13:00 | TerryChris |  Let You Go
Autor: TerryChris & Miss Freaky Luce

Večer jsem volala s Terry, měla jsem o ní starost. Proto jsem jí navrhla, že si promluvíme z očí do očí. Tak to bude lepší než po telefonu. Teď jsem ale myslela i na jiné věci než na Terry a to na Adama. S hlavou zamotanou jsem si lehla na postel a přemýšlela, co že jsme to vlastně spolu dneska dělali. Opravdu jsme se dali dohromady? Dotkla jsem se svých rtů, které se dotýkaly těch Adamových. Skoro to ve mně hrklo, že jsem si sedla na postel. Přece jsem nechtěla, aby z nás bylo něco víc než přátelé. Jenže Adam jen podtrhl fakt, že on miluje mě a ujistil mě, že já miluju jeho. Povzdechla jsem si a zase se zabořila hlavou do polštářů. Najednou mi opět začal vyzvánět mobil. Mamka.
"Ahoj mami, co se děje?" Zvedla jsem telefon.

Let You Go 26. - Nečekaný dopis

1. února 2012 v 13:00 | TerryChris |  Let You Go
Autor: TerryChris & Miss Freaky Luce