Všechny vaše výtvory posílejte na mail us5mylove2@gmail.com

Květen 2013

Návštěvnost blogu 21/2013

27. května 2013 v 13:00 | T-KAY |  Návštěvnost


Návštěvnost za minulý týden (20.5.2013 - 26.5.2013) je:


Láska mezi kapkami deště 1.

26. května 2013 v 14:21 | T-KAY |  Láska mezi kapkami deště
číst celé: bit.ly/12JgpZd
statistika: bitly.com/12JgpZd+
Tak jak si jistě všímáte, tak se tu objevuje nová povídka. Tato povídka není z mé dílny ale myslím že se vám bude líbit. Takže šup do čtení a myslím, že by se autorce zalíbil i nějaký koment.


autor: Lucy-IzzyProbudila jsem se těsně předtím, než mi zazvonil budík.

"Paráda, dneska pro vysvědčení, pak dva dny volna a hurá na mojí tajnou misi," pomyslela jsem si a vytáhla jsem z podpolštáře fotku svého miláčka.

Z obrázku se na mě díval krásnej, špinavě blonďatej kluk, s nádherně modrýma očima. Honza. Můj Honzík. Potkali jsme se na chatu, když jsem za dlouhého zimního večera opět hledala svou životní lásku. Ve městě jsem ani za boha nemohla najít nikoho, kdo by mi vyhovoval. Buď se mi nelíbil fyzicky a nebo psychicky. Mockrát jsem přemejšlela, že jsem asi moc náročná, ale nakonec se mi to povedlo. Honza mi vyhovoval po všech stránkách. Měl stejné zájmy jako já, poslouchal stejnou hudbu. Prostě jsme si perfektně rozuměli. Jediný problém byl v tom, že bydlel 250 kilometrů ode mě.

Nový zápis Aff's

26. května 2013 v 14:05 | T-KAY |  Moje keci
Tak a je to tu.... jde o úplně nový zápis spřátelených blogů.
Ohledně toho, kdo by se mohl zapsat.


1) Beru jakýkoli vlog, pokud není rasistický nebo předpojatý vůči homosexualitě a podobně
2) Při obíhání nepsat "Ahoj, jak se máš?" nebo "Hezký blog" a podobné větičky.
3) Netrvám na pravidelném obíhání, sama moc neobíhám, ale pokud Aff's nenavštíví blog aspoň jednou do tří týdnů mažu.


Do komentářů stačí napsat
1) přesdívka, pod kterou chcete být uveřejněni
2) adresa bloguDíky T-KAY

Návštěvnost blogu 20/2013

23. května 2013 v 18:46 | T-KAY |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (13.5. 2013 - 19.5. 2013) je:


Pondělí: 32
Úterý: 10
Středa: 2
Čtvrtek: 3
Pátek: 4
Sobota: 6
Neděle: 5

Celkem: 62Můžu říct že mě tohle trochu potěšilo. Snad se to bude jedině zlpšovat, protože tenhle blog býval hodně navštěvovaný.
Díky všem T-KAY

Pár info pro návštěvníky :)

13. května 2013 v 0:03 | T-KAY |  Moje keci
Takže Aby to pro vás nebylo málo a viděly bystě nějakou snahu o znovu obnovení blogu... tak že..... Stále stojím za tvrzením, že to bude jen povídkový blog. Budu zde pokud možno nějak pravidelně přidávat své povídky ale i povídku od Lucy-Izzy, Kterou mi poslala dokončenou. Dál jsem se jala do objednávky laye, který má zatím neurčitou dobu zveřejnění, protože jak jist víte je maturitové obdoí, takže to bude trvat déle.
Dále... Změnila jsem blogový mail, takže ti kdo sem zavítají a budou mít své povídky, tak piště na us5mylove2@gmail.com.
Ohledně povídek. Pokud budete mít povídky ať už od Tokio Hotel, US5, ale i jíné skupiny nebo zpěváci, klidně pošlete, zveřejním vše, co mi poslěte.
Ohledně twincestních povídek... tak ty přidávat nebudu, zaprvé, některé autorky už dlouho nepsaly a za druhé nijak vás nenadchly.
Pokud by se našel někdo, kdo by chtěl číst mé twincestní povídky tak jsou na mém druhém blogu twins-kaulitz-th.blog.cz.
Ohledně dalších povídek... ať už budou třeba o 1D nebo jíné... budu zveřejňovat i fantasy povídky typu Harry Potter, Drarry, Snarry atd....

Tak to je nejspíš vše co jsem vám chtěla

Krásně sny a dobrou

T-KAY

Jsem zpět?

12. května 2013 v 23:31 | T-KAY |  Moje keci
To koukáte co? Teda jestli sem ještě někdo chodí krom mě. Ale pokud ano tak vás asi potěším, protože jsem si řekla že jelikož mám teď spisovatelský zásek u mých twincestních povídek, tak bych možná mohla zapracovat na těch o US5. Kdo ví jak to dopadne a jak mé předchozí záměry dopadnou, ale kdo ví. Kdo ví, jak často tu budu. Přece jen jsem twincestem ztratila návštěvnost na tomto blogu. Ale pokud sem někdo zavítá, tak by nějaká malá zprávička o jeho návštěvě potěšila. Přeci jen už už dlouho nic nepřibylo.

No to je zatím vše a kdo ví, jak často se tu objevím.

Pa pa T-KAY