Všechny vaše výtvory posílejte na mail us5mylove2@gmail.com

Červen 2013

Láska mezi kapkami deště 2.

19. června 2013 v 16:31 | T-KAY |  Láska mezi kapkami deště
Tak je tu dlaší dílek... snad už se někdo rozhoupe a objeví se tu nějaké reakce nebo dokonce i čtenost.... jak ste si všimli, tak se u povídek objevují dva odkazy. Jeden s názvem číst celé a druhé statistika. Pokud byste chtěli autora potěšit tak neklikejte ani na číst celé vedle počtu komentářů nebo na název článku ale na císt celé co se objeví zde pod tímto oznámením. Takže vzhůru do čtení.




Autor: Lucy-Izzy

"Ahoj Lucy, už jsem doma. Jéé, ty jsi zlatíčko, uklidila jsi," volala na mě mamka.
"Ahoj," zahučela jsem otráveně a šla jsem do pokoje. To už byla máma v kuchyni a chutnala omáčku.
"Ty jsi moje zlatíčko, já tě nemít, tak jsem asi o hladu," řekla mi a už si nandavala na talíř knedlíky a maso.
"Ohřej si to, už to bude studený," řekla jsem mámě.
"Jaké bylo vysvědčení?" zeptala se mamka jakoby mimochodem.
"Samé jedničky," odpověděla jsem a podala jsem jí talíř s ohřátým jídlem.
"Tak to si zasloužíš dárek," řekla mi mamka a podala mi malou dárkovou taštičku.

4/30 Líbí se vám Drarry sprosťárny:

13. června 2013 v 17:46 | T-KAY |  Drarry
A komu ne? Já taková úchylná duše, aby se mi nelíbily sprošťárny? I když je fakt, že i já mám svoje hranice, ale zatím jsem nenašla nic, co by je překročilo nebo zase by to bylo moc ubohý. Prostě sprosťárny v Drarry povídkách jsou pěkně vyvážené :)

3. Jak často zveřejňuješ Drarry výtvory?

12. června 2013 v 22:31 | T-KAY |  Drarry
Momentálně zatím nic nezveřejňuji, protože se pomalu tvoří povídka. Ale opravdu jen pomalu.

2. Jaká je tvoje nejoblíbenější Drarry povídka/jednodílovka?

11. června 2013 v 17:50 | T-KAY |  Drarry
Jednoznačně u mě vede povídka Redeem me, kterou jsem našla na stránce Labyrintem slov.
Dále jsem si oblíbila povídky Zachraňte Draca Malfoye, Rub a líc, Draco v temnotě, Bond, Kočičák a Red Hills. Všechno jsou to překlady povídek, tedy kromě Rubu a Lícu. Ten je od jedné česté autorky. Ale je i spousta dalších povídek. které mě něčím upoutaly, ale nejvíc mi utkvěly v paměti a oblíbenosti výše zmíněné povídky, takže se k nim jednou za čas vracím a opětovně čtu. Tolik tedy k oblíbeným povídkám.

Nový Lay

11. června 2013 v 17:41 | T-KAY |  Moje keci
Jak jste si asi při návštěvě tohoto blogu mohli všimnout, nový Lay už je hotový a strašně moc za něj děkuji své kamarádce Sise, která si dala tu práci a vytvořila tento vzhled..... nejvíc ale obdivuji to, že sama nakreslila logo US5.... domnívala jsem se totiž, že je odněkud vzaté, ale nakonec mi to vyvrátila..... hned se mě napadají nové věci. Takže ještě jednou děkuji Sise, která vytvořila pro tento opuštěný blog tak krásný dessign :)

1. Jak jste se o Drarry dozvěděli?

5. června 2013 v 9:00 | T-KAY |  Drarry
Tak takhle otázka je jednoduchá. Narazila jsem na drarry při brouzdání na netu. Nudila jsem se a pod ruku mi podla povídka právě na téma drarry. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám a opravdu jsem neměla čeho litovat. Tohle odvětví slashových povídek mě pohltilo stejně jako twincest a Tokio Hotel. Teď už neexistuje den kdy si aspoň na hodku nesednu k počítači a jednu povídku si nepřečetla. K tomuto dni už existuje daleko víc povídek které patří mezi mé favority, než na začátku a rozhodně hledám další a další.

30 Day Challenge - proč to :)

4. června 2013 v 15:33 | T-KAY |  Moje keci
Proč tohle vůbec dělám? Nevím narazila jsem na tohle když jsem prolejzala tumblr a facebook. Navíc jsem si všimla že jsou tam témata která mám ráda, jako jsou Tokio Hotel, Drarry kdo ví zda najdu i něco na US5 :D Ale jak se říká, nic není nemožné.
Takže se připravte, že denně tu bude otázka ohledně jednoho témata..... jako první jsem si vybrala Drarry, což je vztah Harryho Pottera a Daca Malfoye.... krásná to dvojice :)

Zatím
T-KAY

30 Day Challenge

4. června 2013 v 15:29 | T-KAY
Třiceti denní témata: