Všechny vaše výtvory posílejte na mail us5mylove2@gmail.com

Moje keci

Malý COMENACK???!

3. srpna 2018 v 5:06 | TerryChris
Ahojky lidičky,
Tak mě napadlo, co kdybych se na tenhle blog vrátila? Myslím na delší čas. Budete sem ještě někdo chodit? Určitě mám v plá nu dopsat některé rozepsané US5 povídky i když je to těžší a těžší, ale myslím že jsem to schopná dát.
Dále určitě asi zmizí rubriky s TH. Né že bych je už neposlouchala, ale moje TH povídky si můžete přečíst jinde. A některé TH povídky se můsí také dopsat. K tomu se taky můsím dostat... ale určitě sem přibudou jiné věci. Jako některá anime. Myslím tím Inuyasha, Yuri on ice, SNK a jiné mé oblíbené kousky ale už to nebude informativní blog, ale naopak povídkový...

Co vy na to?
Mám to rozjet?


Pac a Pusu
TerryChris

Má-li

20. srpna 2016 v 15:28 | T-KAY
Zdravím všechny.... tak mě tak napadlo... pokud má někdo starou povídku třeba o US5 či TH, ať už hetero či twincest a chtěli byste jí zveřejnit tak nabízím svůj blog. Kdo ví, třeba se někdo najde a opět se to tu rozjede v plné parádě. Tedy netuším, zda přidáváni nejnovějšího infa má v týhle době ještě cenu, přece jen je to už hodně dlouho, co všechno utichlo ale povídky si myslím přečte každej a věřím že stále existuje spousta kreativních autorů, co nemají kde zveřejnit povídku a do zakládání blogu se jim nechce... Tento blog je funkční už hodně dlouho a myslím, že by mohl opět začít fungovat, co říkáte :)

Pac a Pusu
T-KAY

Povídky posílejte na us5mylove2@gmail.com

Co vy na to?

6. dubna 2016 v 19:00 | T-KAY
Co byste řekli kdybych začala dopisovat rozepsané US5 povídky... četl by to ještě někdo?
Hlasujte prosím v Anketě :)

Ahojte :)

20. dubna 2015 v 2:29 | T-KAY
HOjky lidičky :) dlouho jsem se neukázala ale nějak jsem se koukla zpět na svůj blog a vrátily se mi vzpomínky... navíc jsem tak trochu četla svoje prvotiny a nějak mi přišlo líto, že nejsou doknčené... napadlo mě že by stály za dokončení.... navíc mám tak trochu stopku v psaní jiného žánru... no stopku.. spíš blok spisovatelský a teď se mi tak trochu zachtělo psát zas hetero... kdo ví třeba vymyslím další povídky o US5 nebylo to tak mizerné období a možná vymyslím i nějaký to hetero s TH.....
Budu ráda, když se mí čtenáři vrátí ale záleží jen na vás :)


Pac a pusu TerryChris

Nový Lay

11. června 2013 v 17:41 | T-KAY
Jak jste si asi při návštěvě tohoto blogu mohli všimnout, nový Lay už je hotový a strašně moc za něj děkuji své kamarádce Sise, která si dala tu práci a vytvořila tento vzhled..... nejvíc ale obdivuji to, že sama nakreslila logo US5.... domnívala jsem se totiž, že je odněkud vzaté, ale nakonec mi to vyvrátila..... hned se mě napadají nové věci. Takže ještě jednou děkuji Sise, která vytvořila pro tento opuštěný blog tak krásný dessign :)

30 Day Challenge - proč to :)

4. června 2013 v 15:33 | T-KAY
Proč tohle vůbec dělám? Nevím narazila jsem na tohle když jsem prolejzala tumblr a facebook. Navíc jsem si všimla že jsou tam témata která mám ráda, jako jsou Tokio Hotel, Drarry kdo ví zda najdu i něco na US5 :D Ale jak se říká, nic není nemožné.
Takže se připravte, že denně tu bude otázka ohledně jednoho témata..... jako první jsem si vybrala Drarry, což je vztah Harryho Pottera a Daca Malfoye.... krásná to dvojice :)

Zatím
T-KAY

Nový zápis Aff's

26. května 2013 v 14:05 | T-KAY
Tak a je to tu.... jde o úplně nový zápis spřátelených blogů.
Ohledně toho, kdo by se mohl zapsat.


1) Beru jakýkoli vlog, pokud není rasistický nebo předpojatý vůči homosexualitě a podobně
2) Při obíhání nepsat "Ahoj, jak se máš?" nebo "Hezký blog" a podobné větičky.
3) Netrvám na pravidelném obíhání, sama moc neobíhám, ale pokud Aff's nenavštíví blog aspoň jednou do tří týdnů mažu.


Do komentářů stačí napsat
1) přesdívka, pod kterou chcete být uveřejněni
2) adresa bloguDíky T-KAY

Pár info pro návštěvníky :)

13. května 2013 v 0:03 | T-KAY
Takže Aby to pro vás nebylo málo a viděly bystě nějakou snahu o znovu obnovení blogu... tak že..... Stále stojím za tvrzením, že to bude jen povídkový blog. Budu zde pokud možno nějak pravidelně přidávat své povídky ale i povídku od Lucy-Izzy, Kterou mi poslala dokončenou. Dál jsem se jala do objednávky laye, který má zatím neurčitou dobu zveřejnění, protože jak jist víte je maturitové obdoí, takže to bude trvat déle.
Dále... Změnila jsem blogový mail, takže ti kdo sem zavítají a budou mít své povídky, tak piště na us5mylove2@gmail.com.
Ohledně povídek. Pokud budete mít povídky ať už od Tokio Hotel, US5, ale i jíné skupiny nebo zpěváci, klidně pošlete, zveřejním vše, co mi poslěte.
Ohledně twincestních povídek... tak ty přidávat nebudu, zaprvé, některé autorky už dlouho nepsaly a za druhé nijak vás nenadchly.
Pokud by se našel někdo, kdo by chtěl číst mé twincestní povídky tak jsou na mém druhém blogu twins-kaulitz-th.blog.cz.
Ohledně dalších povídek... ať už budou třeba o 1D nebo jíné... budu zveřejňovat i fantasy povídky typu Harry Potter, Drarry, Snarry atd....

Tak to je nejspíš vše co jsem vám chtěla

Krásně sny a dobrou

T-KAY

Jsem zpět?

12. května 2013 v 23:31 | T-KAY
To koukáte co? Teda jestli sem ještě někdo chodí krom mě. Ale pokud ano tak vás asi potěším, protože jsem si řekla že jelikož mám teď spisovatelský zásek u mých twincestních povídek, tak bych možná mohla zapracovat na těch o US5. Kdo ví jak to dopadne a jak mé předchozí záměry dopadnou, ale kdo ví. Kdo ví, jak často tu budu. Přece jen jsem twincestem ztratila návštěvnost na tomto blogu. Ale pokud sem někdo zavítá, tak by nějaká malá zprávička o jeho návštěvě potěšila. Přeci jen už už dlouho nic nepřibylo.

No to je zatím vše a kdo ví, jak často se tu objevím.

Pa pa T-KAY

Na chvíli COMEBACK :)

27. června 2012 v 21:44 | T-KAY
Hey guys,
to koukáte co?
Ne ale vážně. Slibila jsem vám, že dopřidám povídky s US5 a jak koukám, tak sem stále chodíte. Autorka Lucy-Izzy mi před nedávnem poslala povídku a dokonce dokončenou. Tudíž jsem se rozhodla, že vám jí sem dám. US5 tam hrají roli a já se pokusím nějak dokončit ty své, ale nic neslibuji, protože mám rozdělaných mnoho projektů jinde. Tudíž znovu rozjedu tento blog, nevím na jak dlouho. Ale stejně jednou skončí jako moje i jiné povídky. Budu muset trochu projet povídky, které tu jsou, ale nemám kontakt na autorky. Twincestní povídky už dne zveřejnovat nebudu. Nemá to cenu, protože je nečtete a tento blog se stejně jmenuje US5. Bude to můj poslední krok na tomto blogu. Tak snad se dočkáte povídek ode mě i od jiných :)
Vaše
TerryChris/T-KAY

Oznámení!

21. dubna 2012 v 17:38 | T-KAY
No co jednou to příjít muselo. Jen vám jdu oznámit, že 1.6.2012 s okamžitou platností končí tento blog. Ale vás to stejně nezajímá. Nechodíte a když ano tak o tom nedáváte vědět. Takže takhle

T-KAY

Lunetic - Jako zlej sen

8. dubna 2012 v 23:40 | T-KAY
Tady je klip z Džerby :)

Já a.....

8. dubna 2012 v 23:20 | T-KAY
Už tu zas otravuju... njn... snad jste si zvykli....
Popadla mě nejaká sentimentální vpomínková nálada... a vzpomínám na období mych přibližně jedenácti let.... Tenkrát byla éra klučičích skupin, ale ta je stále.... Když tak počítám tak tenkrát neexistovali žádní US5 ani Tokio Hotel.... ale za to existovala skupina čtyř mladých kluků, co si podmanili Česko a Slovensko jedinou písní. Byla to písnička Máma.
Asi je vám jasný na co vzpomínám. Ano jsou to Lunetic. Taková ta láska k nim mě asi nepustí a i když zestárli a dělají spíš takovou rokovější muziku než to disco, tak mě nikdy neomrzí....
A proč vzpomínám zrovna na ně?
Jednoduchá odpověď. Je to dva nebo tři dny zpátky, co jsem záměrně zabloudila do Bontonlandu na Václaváku. Skupina Lunetic tam právě měla křest nového alba Na Vlnách. Zase to byl zážitek. Jako pokaždé, když jsem na ně šla a že těch příležitostí nebylo. Přeposlední příležitost se naskytla při jejich comebackovém tour a já šla na jejich koncert v music klubu Sasazu. Byla jsem jim dost blízko... motala jsem se někde kolem druhý řady, ale to je fuk. V tom Bontonlandu jsem byla i s mojí dcerkou Sárou. I ona si to užívala. Né nadarmo jsem jí pouštěla písničky Luneticu, když jsem jí ještě čekala.
Ale když si vzpomenu, jak jsem po nich tenkrát pálila. A nejen já. Chytlo to celou mou rodinu. Asi pamatujete luneticománii. Jo to byly časy. Mě se tenkrát strasně líbil Vašek Jelínek, mladší sestře Martin Kocián (Koci) a starší sestře se líbil David Škach. Starší sestra tenkrát jezdila na Lunetic kam jen mohla. A že vždycky přivezla haldu fotek. Je mi líto, že ty fotky už nemám. Je hezké vzpomínat.
Teď už maj skoro všichni svoje rodiny, jsou ženatí a podobně.
Ale vy už asi Lunetic tolik nepamatujete, co? Vždyť je to fuk. Někdo je má zaryté v srdci a i když jsem po nich zbožňoval buď US5 nebo Tokio Hotel, Lunetic stále zůstanou v mém srdci, kde mají stálé místo a nikdy o něj nepříjdou.
No snad jsem vás neotrávila svým keci.... T-KAY

Co to... ?

8. dubna 2012 v 18:45 | T-KAY
No.... jsem trochu zklamaná.... každý den chidím na blog.cz abych zjistila, jestli jste na mě a můj blog nezapomněli.... začíná mi připadat, že ano... je to kvůli tomu, že nepříbývají staré povídky ale zase přibývají naopak nové a ne zrovna podle vašeho gusta? Už mě nebaví psát stovky prosíků o komenty.... proč taky, když je vám to ukradený....
Řeknu to takhle.... mě taky bude ukradený až tu pár měsíců nepřibude ani slovo. Protože mě nebaví obstarávat blog na který jak je vidno nikdo nechodí a když chodí ani o tom nedá vědět....
Víte já to tady nepíšu pro sebe.... viz povídky a moje pocity a popřípadě doporučení.... je to všechno pro vás.... ale jestli vám vadí, že se tenhle blog zaměřuje na Tokio Hotel a Twincest víc než kdysi na US5, tak s tím nic neudělám.... mám totiž ještě jeden blog... vlastně dva ale ten jeden je můj osobní ( taková moje vrbička)... a ten ještě moc neopracovávám....
Nechci vyhrožovat, ale může se stát, že na tomto blogu vyhlásím konec a vykašlu se na dopsání povídek.... já se snažím nějak s US5 povídkama pohnout, ale prostě nemám inspiraci.... chce to čas ale ten mi vaší ignorací a nekativitou nedáváte....
Vím někdo to prostě neskousl, že jsem změnila žánr blogu, ale já to tak cítila... US5 už mě tak nenaplňovali jako předtím... a Tokio Hotel a twincest mě vytáhli ze stavu snění.... Sice twincest je taky svým svůsobem snění, ale mě a mému srdci neubližuje...
Chálejte to jak chcete, je mi to fuk... já prostě tohle napsat musela!

Yours
T-KAY

New lay :)

26. března 2012 v 15:52 | T-KAY
Hey Leute,
omlouvám se, že tu dlouho nic nepřibylo, ale to mám v plánu během dneska napravit.... dočkáte se dalšího dílu štěněte, pak cejchovního znameni a taky srdíčka které je ode mě. Taky nejspíš přídám i RPG Love které je napůl moje a napůl Heliina práce. Chystáme pro vás další projekt ale na ten si budete ještě muset počkat a já pro vás taky připravuji svůj osobní projekt s názvem Brothers War.
Takže taky.
Dále bych chtěla poděkovat Yukiho za úžasný lay, kterým jsem naprosto unečená.
Co se týče dalších povídek, tedy US5 povídek, tak nevím kdy přidám další díl, ale doufám, že brzo.

To bude asi vš co pro vás mám....

Forever Yours
T-KAY

Pohnutky mé zvrácené mysli :D

15. března 2012 v 17:05 | T-KAY
Hey Leute :D
Omlouvám se, že tu nic nepřibývá, ale momentálně nejsem v náladě, díky nichž bych se nějak starala o blog. Jsou to čistě osobní důvody a tak s nimi nechci zatěžovat blog.

Ale teď k titulku. No prostě a jednoduše....
Jsem doslova zkažená twincestem a tenhle nápad mi nepřímo napadl pří jednom z mnoha mych rozhovorů s kamarádkami.
Prostě a jednoduše... vznikla montáž....
Některým z vás to asi pohorší, některé potěší a některé rozesměje.
Prostě nápad byl můj a moje kamarádka Dark Princess zrealizovala tento nápad.
Prosím žádné ukamenování :D

Ore wa omae wo uragiranai ♥

8. března 2012 v 11:09 | T-KAY
Já vím já vím..... nepatří to sem ale já si nemohu pomoct....
Poslední dobou se můj zájem točí nejen kolem TWC ale taky kolem ANIME!
Nedávno jsem se přidala moji reakci na anime s názvem Loveless.
A teď přicházím s dalším anime stejného žánru jako je Loveless..... ten žánr se jmenuje Shounen-Ai... (vztah dvou chlapců)
Název článku je moje oblíbená věta s jednoho odstavce dalšího z mých oblíbených anime.
Toto anime nese název Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru... neboli ve zkratce Uraboku.....

Naprosto unešená!!!!!!!!

1. března 2012 v 2:21 | T-KAY
Vím že to sem nepatří ale nemůžu si pomoct...... Já jakožto zastánce hlavně hranejch filmů jsem nikdy oboru ANIME neholdovala ale díky mé kamarádce Dark Princess (které mimochodem ještě dlužím jednodílovku =D), která mi doporučila serial Loveless, jsem se nechala přesvědčit a ten seriál jsem si stáhla a podívala jsem se na něj....
A moje reakce????
Naprosto jednoznačná....
Mísící se pocity.... smutek, radost, smích, prostě všechno.... Tohle Anime mě chytilo za srdíčko..... možná že nový lay bude směsicí twincestu a Loveless ještě popřemýšlím a že ten lay plánuji brzy.... Ale odbíhám....
Ristuka a Soubi... bože nádherná hlavní dvojice.... a těch citu co v tom příběhu je..... bože.... prostě nádhera..... stejně jako hudba i umělecké ztvárnění.....


Obrázek naprosto nádhernej.... Ristuka (černovlásek) a Soubi (blonďák) jsou úžasnej pár.
NEvím jak to všechno vyjádřit.... mám v sobě tolik pocitů ale slovně napsat nebo říct vlastními slovy to prostě nedokážu.... slovo DOKONALÉ je prostě slabé slovo..... k Loveless nejde přiřadit jedno jediné slovo nebo pocit.....
Tohle mě chytlo za srdíčko a nemyslím si že mě to pustí.... a i když už to mám shlédnuté celé... všech dvanáct dílů..... ráda se k tomu vrátím..... i kdybych to viděla tisíckrát tak to pro mě svoje nikdy neztratí.....

Píseň Tsuki no Curse ♥ ♥ ♥ ♥Pro ty kteří budou chtít shlédnout Loveless.... vřele do toho.... naprosto vás to pohltí a jen tak na to nezapomenete.... ne-li kdybyste dopadli jako já a zamilovali si toto anime tento úžasný příběh.....

New Lay

4. února 2012 v 19:18 | Terry Kaulitz
Hey Leute,
Jak jste si mohli všimnout tak je na blogu nový lay.... aby nenastaly komplikace tak je lay slozen z montáží autorek Monica, Majka a Millah.... jelikož jsou tytomontáže jedny z mých oblíbených tak jsem neodolala a nechala je vložit do laye....
Pro všechny fans US5.... omlouvám se, že tento měsíc nejsou v layi kluci z US5 a bohuzel netuším, jestli se tam někdy objeví....
US5 jsou pro mě uzavřená kapitola....
Pro všechny TWC dušičky, doufám, že se vám lay líbí stejně jako mě.
Dále.... chtěla bych poděkovat Mishe, za vytvoření tohoto úžasného laye. Je dokonalý a mě naprosto vyrazil dech....

A když už jsme u toho..... povídky s US5 momentálně přidávány nebudou, protože nemám žadný nový díl napsaný. ALe jak jsem slíbila. Dopíšu povídky a pak už se na tento blog nevrátím.
Hlavně bych taky chtěla poděkovat Helii, že mě zásobuje svými twincesty. Nebýt jí tak tento blog zeje prázdnotou, dokud bych něco nanapsala, ale protože nemám žádný slušný nápad na pokračování tak nezbývá než čekat.

No... to je asi vše co jsem chtěla.... snad se vám ten lay líbí stejně jako mě.


Terry Kaulitz

Jak posílat povídky...

17. ledna 2012 v 1:29 | TerryChris
Tak, jak jsem si všimla právě na jednom mailu s jednodílovkou... potřebovalo by to pravidla na posílání povídek.....


Takže:
Pokud budete posílat povídky tak pouze v přiloženém souboru. Je to kvůli beatreadu. Je to pro mě snadnější i při vkládání na blog. Protože pokud pošlete povídku jako text mailu při kopírování se stane, že pozadí mailové zprávy zůstane nezměněné a já mám tak práci navíc při vkládání to do textového souboru.
Pokud máte k povídce i cover (obrázek) posílejte ho taky jako přiložený soubor mailu. A do textového souboru s povídkou jen vepíšete v závorkách kam chcete obrázek umístit a já to tak udělám.
Jelikož mi tohle usnadňuje jak betaread tak i vkládání na blog prosím dordžujte to.
Pokud jed o text mailu, do něj můžete vepsat jen to co je určeno mě. To co je určeno pro čtenáře bude v souboru s povídkou.
Pokud máte více dílů, prosím vás o to, abyste je daly do jednoho textového souboru. Opravdu to usnadňuje mou práci, jelikož když poslěte více více dílů jako více souborů, mohlo by se stát, že bych mohla jeden díl přeskočit a pak by vznikly komplikace, které bych musela ihned řešit.

Prosím vás, nikdy neposílejte povídku v textu mailu. Text mailu je určen pouze pro zprávu adresovanou mě.


vaše Terry Kaulitz
 
 

Reklama