Všechny vaše výtvory posílejte na mail us5mylove2@gmail.com

Send me an Angel

Send me an Angel 5.díl KONEC

5. ledna 2012 v 12:00 | TerryChris
Autor: TerryChris/Terry Kaulitz

Procházel jsem se po okolí a všechno mi připadalo známé. Ale nemohl jsem si vzpomenout odkud. Rozhlížel jsem se a snažil se na všechno vzpomenout. Ale marně. Všechno bylo tak známe, ale odkud?

BILL

Víkend uběhl jako voda. Tom se ještě nikde neobjevil. Chyběl mi. Byl jediný ze školy, co se se mnou bavil. Ten světlonoš, co mě chránil teď místo Toma se jmenoval Leonard, ale řekl mi ať mu říkám Leo. Je to pro něj kratší a hezčí. XD No radši jsem mu tak začal říkat. Ale jedna věc mě udivovala. Když tu byl teď Leo, tak se mi nic nestalo a to měl Michael spoustu možností. Ale vždycky se mi obloukem vyhnul. Asi to Leo opravdu zařídil.
Jenže mě v hlavě kolovaly otázky a myšlenky na Toma. Kde asi je.
Zrovna jsem mířil do školy, když jsem si všiml kluka, hodně podobnýmu Tomovi. Chtěl jsem se za ním rozeběhnout, ale neměl jsem jistotu, že je to opravdu Tom. Možná to byla halucinace. Povzdychl jsem si. Zase blouzním. Teď už i za bílýho dne.
Došel jsem ke škole a hned jsem zamířil do třídy. Posadil se do lavice, kterou jsem před víkendem obýval s Tomem. Všichni ve škole, jako by zapomněli, že nějaký Tom Trümper nastoupil na tuhle školu. Možná mě považovali za blázna, když jsem se na něj ptal. Bylo mi to fuk. Potřeboval jsem vědět, co s ním je a jestli ho někdo neviděl. Nikdo si ale nepamatoval na něj natož na jeho jméno. Spíš se mě ptali, kdo to jako má bejt a podobně.

Send me an Angel 4.díl

3. ledna 2012 v 12:00 | TerryChris
Autor: TerryChris/Terry Kaulitz

"Tak se nestyď!" řekl nejvyšší.
Ani já neznal odpověď. Raději jsem mlčel.
"Dostaneš ještě jednu šanci. Pokud se do svého svěřence opravdu zamiluješ nebo mu jednou ulevíš od bolesti, stihne tě trest. Pamatuj!" křikl nejvyšší a já se tak mohl vrátit dolů.
Jakou jsem udělal ale blbost, když jem se vrátil do stejné místnosti. Vůbec jsem si neuvědomoval, že by se Bill probral.
"C-co jsi zač?"zeptal se vyděšeně Bill.
Sakra!!! Prudce jsem se na něj otočil.

Bill

Ani nevím, kde jsem se to probral. Jediné, co mi bylo divné, bylo to, že mě už tělo tolik nebolelo. Trochu mi to nehrálo. Pamatoval jsem si, že mě Tom někam nesl. Takže tohle byl asi jeho byt. Chtěl jsem vstát, když v tom se před gaučem objevilo jasné světlo a zničeho nic se tam objevil Tom. Vyděšeně jsem na něj koukal.
"C-co jsi zač?" vykoktal jsem ze sebe.
Prudce se otočil a překvapeně se mi koukal do očí. Já se naopak snažil splynout s gaučem.
"Bille, neboj se mě. Nic ti neudělám ani nechci." řekl mi a přišel ke mně blíž.
"Co jsi zač?" zeptal jsem se znovu.
"A budeš mi věřit?" zeptal se mě naopak on.
"No potom, co jsem teď viděl, nevím co si mám myslet." odpověděl jsem a ucukl před jeho rukama.
Co když je to jen přelud, nebo halucinace.
"Víš jak jsi byl na té party u Michaela?" zeptal se mě.
Jen jsem přikývl.

Send me an Angel 3.díl

20. prosince 2011 v 22:34 | TerryChris

Škola ubíhala opravdu pomalu ale posledního zvonění jsem se dočkal. Měl jsem možnost poznat trochu víc Toma. Je to fakt milej kluk. Jedině co mě udivovalo bylo to, že se bavil se mnou i když se o něj snažil Michael. Myslím tak, že ho chtěl do svý party. Ale Tom na něj kašlal. Asi jsem mu přišel zajímavější. Stejně jsem to nechápal.
"Kde bydlíš?" zeptal se mě před školou Tom.
"No... je to odsud dost daleko. Proč?" řekl jsem.
"Mohl bych tě doprovodit?" zeptal se znovu.
"To je dobrý. To zvládnu sám." usmál jsem se na něj.
"Tak dobře. Takže tady se asi rozdělíme, co?" ten kluk se pořád musí ptát.
"Asi ano. Takže zítra." rozloučili jsme se a já šel svojí cestou.
Cestou přes park, kudy chodím pokaždé. Ani jsem si nevšiml, že by za mnou někdo šel. Měl jsem v uších sluchátka, tak jsem vnímal jen tu hudbu a ne okolí. A to byla chyba. Najednou mě někdo srazil k zemi. Vytáhl jsem z uší sluchátka a rozhlídl se. Nade mnou stál Mikah, který patřil do Michaelovy party. A zbytek se ke mně blížil. Chtěl jsem se postavit, ale Mikah mě okamžitě srazil na zem.
"Co na něm ten novej vidí?" zasmál se škodolibě Michael.

Send me an Angel 2.díl

18. listopadu 2011 v 16:00 | TerryChris


**
Ale to ráno se stalo i něco jiného. Na druhém konci města, spíš tedy za městem na rozhlehlé louce se znenadáni objevila chlapecká postava.
Byl to chlapec středoškolského věku, ale měl jedno jediné tajemství a poslání. Měl na sobě ležérní hoperské oblečení. Vlasy mě spletené do rasta copánků. Byl opravdu nádherný a jeho čokoládové oči mu dodávaly tajemný vzhled. Měl stejnou barvu očí jako ten který ho potřeboval.
**

Send me an Angel 1.díl

15. listopadu 2011 v 16:00 | TerryChris

Nikdy jsem nepatřil mezi školní smetánku a proto mě překvapilo pozvání jednoho spolužáka na jeho pyžamovku.
Jmenuju se Bill. Chodím na střední školu, kterou opravdu nesnáším, ale nemužu nic dělat. A ještě k tomu jsem gay. No nestydím se za to jaký jsem, ale některé posměšky by mohly ustat, ale vím že neustanou. Jinak žiju s mamkou Simone. Vždycky jsem si přál sourozence ale rodiče se rozvedli po mém narození a mamka je od tý doby sama. Nemám jí to za zlé, dělá všechno pro to abych byl šťatný já, ale to nebude do doby, co budu na týhle podělaný škole.
Bylo vlastně divný, že mě měkdo pozval. Neviděl jsem v tom žádný podraz. Jak jsem se já mýlil.
 
 

Reklama